Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 листопада, 01:53:23

Захист прав інтелектуальної власності контролює Чернігівська митниця ДФС

04.02.2016   07:48Агенцiя

Державна фіскальна служба України веде митний реєстр об'єктів права інтелектуальної власності, які охороняються відповідно до закону.

Відповідно до статті 399 Митного кодексу України на підставі даних митного реєстру у разі виявлення ознак порушення прав інтелектуальної власності щодо товарів, пред’явлених до митного контролю та митного оформлення, здійснюється призупинення митного оформлення товарів на 10 робочих днів, в разі необхідності продовження цього строку здійснюється не більш як на 10 робочих днів.

Протягом 2015 року Чернігівською митницею ДФС відповідно до статті 399 Митного кодексу України в 42 випадках призупинялося митне оформлення наступних товарів: запасні частини до вантажних автомобілів, мінеральна вата, зразки сигарет з фільтром для тестування, мотоцикли, силіконовий герметик, епоксидний клей, електрообладнання, телефон та автомобілі-самоскиди.

Відповідно до вимог частини 11 статті 399 Митного кодексу України правовласниками або їх представниками у 40 випадках надані разові дозволи не уповноваженим імпортерам (експортерам), як підстава для здійснення митного оформлення товарів, що містять об’єкти права інтелектуальної власності.

За матеріалами призупинення митного оформлення силіконового герметика та епоксидного клею, проводиться перевірка щодо наявності ознак порушення митних правил, передбачених ст. 476 Митного кодексу України.

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13

У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.

Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11

Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.

Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07

13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.

Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04

Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».

На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49

Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини