Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 червня, 14:34:21

Про Тебе пам’ять бережуть в серцях

04.02.2016   07:44Агенцiя

Скребець Василь Олексійович (24 червня 1949 року - 28 січня 2016 року)

28 січня 2016 року пішов за межі вічності видатний український науковець, засновник екологічної психології в Україні, завідувач кафедри екологічної психології та психічного здоров’я Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, доктор психологічних наук, професор. Заслужений працівник освіти України.

У 1977 році закінчив факультет психології Московського державного університету ім. М.В. Ломоносова (стаціонар) за спеціальністю “Психолог. Викладач психології”.

У 1987 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Индивидуально-психологические особенности старших школьников в связи с их физической подготовленностью и профориентацией» (спеціальність 19.00.01 – загальна психологія) в Науково-дослідному інституті загальної та педагогічної психології Академії педагогічних наук СРСР.
Вчене звання старшого наукового співробітника присвоєно рішенням ВАК при Раді  Міністрів СРСР від 03 квітня 1991 р.

Захист докторської дисертації з теми «Особливості екологічної свідомості в умовах наслідків техногенної катастрофи» відбувся в Інституті психології ім. Г.С. Костюка АПН України 04.07.2006 р.
 
Рішенням Президії Вищої атестаційної комісії України від 15.02.2007 р. присуджено науковий ступінь доктора психологічних наук зі спеціальності 19.00.01 - загальна психологія, історія психології.

Вчене звання професора присвоєно рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 01 липня 2011р.

Указом Президента України від 23 серпня 2011 р. присвоєно звання “Заслужений працівник освіти України”.  
 

Колектив кафедри висловлює глибоке співчуття рідним та близьким покійного

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини