Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 07:23:39

У Чернігові обстежать всі ліфти

03.02.2016   10:08

Шляхи вирішення складної ситуації, що виникла у ліфтовому господарстві міста, розглянули 1 лютого у міській раді на нараді під головуванням заступника міського голови Олександра Кириченка.

На сьогодні у багатоповерхових будинках Чернігова працює 695 ліфтів, у яких порушені строки експлуатації. На їх обстеження, ремонт і модернізацію потрібні близько 288 мільйонів гривень.

За словами заступника управління житлово-комунального господарства міськради Наталії Плиско, з 2008 року в місті реалізовувалась програма модернізації ліфтів, але коштів, які виділялись для цього, було недостатньо. «Було заплановано 79 мільйонів, а реально виділили – 9 мільйонів. Проте, і за ці гроші вдалося відремонтувати 125 ліфтів у багатоповерхівках», - зазначила Н. Плиско.

Учасники наради найефективнішим шляхом вирішення складної ситуації в управлінні ЖКГ міста вбачають розробку нової програми, але таку суму коштів міський бюджет не потягне. Тому хочуть до цього долучити ОСББ та управляючі компанії на правах співфінансування.

За словами заступника міського голови Олександра Кириченка, спочатку проведуть обстеження всіх ліфтів, які давно «відслужили» свій вік. Кошти для поточного і капітального ремонтів закладуть у новій програмі. «Це дасть змогу привести до ладу господарство, а головне - забезпечити безпеку громадян», - зазначив заступник міського голови.

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.