Надійшли перші роботи на Всеукраїнський конкурс "Податки очима дітей - 2012"
З початку 2012 року розпочався перший етап десятого, ювілейного щорічного Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Податки очима дітей".

Першими на цьогорічний конкурс вже надійшли роботи Авраменко Олексія - учня 3-В класу ліцею № 15, Балакуна Богдана, Селюченко Катерини, Тертишній Вікторії.
Для бажаючих прийняти участь у конкурсі Державна податкова інспекція у м. Чернігові нагадує про напрямки, умови участі та вимоги до робіт конкурсу "Податки очима дітей - 2012. Конкурс проводиться з 1 січня до 30 вересня 2012 року у три етапи:
І етап - районний рівень;
ІІ етап - регіональний рівень;
ІІІ етап - Всеукраїнський рівень.
У цьому заході можуть брати участь учні загальноосвітніх навчальних закладів таких вікових категорій:
І категорія: станом на 1 січня року, що триває, виповнилося 9 - 11 років;
ІІ категорія: станом на 1 січня року, що триває, виповнилося 12 - 15 років.
У роботах необхідно розкрити своє бачення, роздуми та міркування щодо сплати податків.
Роботи, надіслані на конкурс, не рецензуються та не повертаються авторам. Прийнявши участь у конкурсі автор підтверджує повну згоду з його умовами, а також згоду на публікацію твору (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому. Роботи можуть бути використані органами ДПС для передачі у дитячі будинки, реабілітаційні центри, соціальні заклади, виставки тощо.
Конкурс проводиться за такими напрямками дитячої творчої діяльності з податкової тематики: твори художні; декоративно-прикладного мистецтва; літературні.
На зворотному боці кожної конкурсної роботи або додатка до роботи необхідно зазначити українською мовою: назву роботи, техніку виконання; прізвище, повне ім'я та дату народження автора; місце проживання (повну адресу) автора; коротку біографічну довідку з описом творчих здібностей та хобі; назву навчального закладу, контактний телефон (за наявності).
Останні новини Чернігівщини
29 червня: цей день в Україні і світі 08:16
ДЕНЬ 1222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1222 RUSSIAN AGRESSION
28 червня: цей день в Україні і світі 08:01
ДЕНЬ 1221 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1221 RUSSIAN AGRESSION
У Чернігівській міській раді відбувся круглий стіл до Дня Конституції України 17:27
Напередодні Дня Конституції України в приміщенні Чернігівської міської ради відбувся круглий стіл на тему «Захист прав людини в умовах війни: стан і перспективи Чернігівської громади».
Ніжинські поліцейські викрили зловмисника, причетного до крадіжки з магазину 16:55
До чергової частини Ніжинського районного управління поліції надійшло повідомлення від продавчині місцевого магазину про крадіжку.
Мешканцям Чернігівщини вручили відзнаки з нагоди Дня Конституції 16:34
У переддень великого державного свята – Дня Конституції України – у Чернігові вітали мешканців області начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова облради Олена Дмитренко.