Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 15:41:57

Надійшли перші роботи на Всеукраїнський конкурс "Податки очима дітей - 2012"

30.03.2012   11:59

З початку 2012 року розпочався перший етап десятого, ювілейного щорічного Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Податки очима дітей".

Першими на цьогорічний конкурс вже надійшли роботи Авраменко Олексія - учня 3-В класу ліцею № 15, Балакуна Богдана, Селюченко Катерини, Тертишній Вікторії.

Для бажаючих прийняти участь у конкурсі Державна податкова інспекція у м. Чернігові  нагадує про напрямки, умови участі та вимоги до робіт конкурсу "Податки очима дітей - 2012. Конкурс проводиться з 1 січня до 30 вересня 2012 року у три етапи:
І етап - районний рівень;
ІІ етап - регіональний рівень;
ІІІ етап - Всеукраїнський рівень.

У цьому заході можуть брати участь учні загальноосвітніх навчальних закладів таких вікових категорій:
І категорія: станом на 1 січня року, що триває, виповнилося 9 - 11 років;
ІІ категорія: станом на 1 січня року, що триває, виповнилося 12 - 15 років.

У роботах необхідно розкрити своє бачення, роздуми та міркування щодо сплати податків.

Роботи, надіслані на конкурс, не рецензуються та не повертаються авторам. Прийнявши участь у конкурсі автор підтверджує повну згоду з його умовами, а також згоду на публікацію твору (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому. Роботи можуть бути використані органами ДПС для передачі у дитячі будинки, реабілітаційні центри, соціальні заклади, виставки тощо.

Конкурс проводиться за такими напрямками дитячої творчої діяльності з податкової тематики: твори художні; декоративно-прикладного мистецтва; літературні.

На зворотному боці  кожної  конкурсної роботи або додатка до роботи необхідно зазначити  українською мовою: назву роботи, техніку виконання; прізвище, повне ім'я та дату народження автора; місце проживання (повну адресу) автора; коротку біографічну довідку з описом  творчих здібностей та хобі; назву навчального закладу,  контактний телефон (за наявності).
 

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.