Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 вересня, 08:51:00

Сім’я Єреськів за крок до укладення мирової угоди

01.02.2016   12:18Агенцiя

Круглий стіл провів «Антикорупційний Рух» Валентина Наливайченка у Чернігові 29 січня. Захід закінчився домовленістю сторін про прийнятний спосіб вирішення 8-річного судового конфлікту з приводу квартири сім’ї Єреськів.

Після годинного з’ясування позицій сторін за посередництва адвокатів, вдалося виробити рішення про перехід квартири у власність сім’ї Єреськів. Конфліктуючі сторони домовилися знайти правовий механізм аби зробити цю процедуру незворотною.

«Наступним кроком ми хочемо висвітлити угоду, щоб ні у кого не залишалося ніяких запитань після цього і ніхто нікого не міг звинуватити», - сказав представник «Антикорупційного Руху»   Володимир Березинський.

Тетяна Єресько подякувала за ініціативу громадської організації, яка зібрала конфліктуючі сторони і допомогла виробити конструктивне рішення.

Нагадаємо,  судова справа сім’ї Єреськів триває уже більше 8 років. У  ній фігурували і правоохоронці. Нарешті з’явилися передумови для примирення сторін.

А 21 січня колегія Апеляційного  суду Чернігівської області скасувала рішення Деснянського суду Чернігова  від 15 листопада 2015 року про  примусове виселення з квартири сім’ї Єресько.

Останні новини Чернігівщини

Смерть дитини внаслідок ДТП. Судитимуть 18-річного юнака з Ніжинського району

Смерть дитини внаслідок ДТП. Судитимуть 18-річного юнака з Ніжинського району 08:34

Ювенальним прокурором Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно 18-річного мешканця Ніжинського району за ч. 3 ст. 286-1 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого).

У Чернігові судові охоронці вчилися рятувати людей 08:32

Серцевий напад, ураження струмом, аварія на дорозі, травма чи опік – ці та безліч інших ситуацій можуть стати смертельно-небезпечними для людини.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:19

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 вересня по 8:00 24 вересня 2021 року

24 вересня - Міжнародний день караванника

24 вересня - Міжнародний день караванника 07:55

Взаємна підтримка, захист та допомога в супроводі і транспортуванні торгових вантажів або пересуванням групи людей з однієї місцевості в іншу, колись спонукало нас до об’єднання. Так виникли каравани.