Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 08:22:21

Сім’я Єреськів за крок до укладення мирової угоди

01.02.2016   12:18Агенцiя

Круглий стіл провів «Антикорупційний Рух» Валентина Наливайченка у Чернігові 29 січня. Захід закінчився домовленістю сторін про прийнятний спосіб вирішення 8-річного судового конфлікту з приводу квартири сім’ї Єреськів.

Після годинного з’ясування позицій сторін за посередництва адвокатів, вдалося виробити рішення про перехід квартири у власність сім’ї Єреськів. Конфліктуючі сторони домовилися знайти правовий механізм аби зробити цю процедуру незворотною.

«Наступним кроком ми хочемо висвітлити угоду, щоб ні у кого не залишалося ніяких запитань після цього і ніхто нікого не міг звинуватити», - сказав представник «Антикорупційного Руху»   Володимир Березинський.

Тетяна Єресько подякувала за ініціативу громадської організації, яка зібрала конфліктуючі сторони і допомогла виробити конструктивне рішення.

Нагадаємо,  судова справа сім’ї Єреськів триває уже більше 8 років. У  ній фігурували і правоохоронці. Нарешті з’явилися передумови для примирення сторін.

А 21 січня колегія Апеляційного  суду Чернігівської області скасувала рішення Деснянського суду Чернігова  від 15 листопада 2015 року про  примусове виселення з квартири сім’ї Єресько.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.