За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито
За минулу добу органами внутрішніх справ області розкрито 28 злочинів з них: 2 пограбування, 2 крадіжки індивідуального майна, 1 крадіжка колективного майна, 8 фактів вилучення наркотиків, 1 факт вилучення зброї та боєприпасів, 2 факти ухилення від сплати аліментів, 2 факти привласнення, розтрати майна, 2 факти службового підроблення, 1 факт використання підроблених документів, 1 факт викрадання документів, 2 факти втягнення н/л у злочинну діяльність, 1 факт незаконного вилову риби, 1 факт незаконній порубки лісу.
На території області виникло 3 пожежі,одна особа загинула.
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 211 адмінпротоколів, з них: 14 - за дрібне хуліганство, 94 - за порушення правил дорожнього руху.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп'яніння затримано 19 водіїв.
Останні новини Чернігівщини
«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20
Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.
СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17
Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.
Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09
З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.
У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06
Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57
У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.