Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 травня, 09:40:34

Вогнеборці ліквідували пожежу житлового будинку

29.01.2016   07:40

28 січня о 02:49 до служби порятунку "101" у м.Семенівка надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку по вул.Жовтнева.

МНС

МНС

На місце події через 4 хвилини прибули рятувальники 11-ї Державної пожежно-рятувальної частини. На цей час вогонь вирував на даху будівлі, а площа пожежі складала близько 140 кв.м.

Завдяки оперативним та злагодженим діям рятувальників пожежу о 03:00 локалізовано та о 03:45 остаточно ліквідовано.

Вогнем знищено покрівлю по всій площі та перекриття. Ніхто з людей не постраждав.

На гасіння пожежі залучалося 5 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.

Причина пожежі наразі встановлюється.

Останні новини Чернігівщини

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

13 травня: цей день в Україні і світі

13 травня: цей день в Україні і світі 09:17

День 1540 Російська агресія - Day 1540 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини