Рятувальники ліквідували пожежу дачного будинку
28 січня о 02:17 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу дачного будинку в садовому товаристві "Садовод", що у м. Чернігові.
На місце події оперативно прибуло відділення 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Оцінивши складність ситуації, адже вогонь майже повністю охопив будівлю рятувальниками були викликані додатково ще два відділення вогнеборців 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини.
Завдяки залагодженим та професійним діям рятувальників пожежу о 02:50 було локалізовано, а о 04:56 остаточно ліквідовано. Вогнем знищено покрівлю та перекриття на загальній площі 120 кв.м, пошкоджено стіни та майно.
Гасіння пожежі ускладнювалось відсутністю поблизу вододжерел, тому рятувальникам доводилось їздити за 3 кілометра аби заправитись водою.
На місці пожежі працювало 12 чоловік особового складу та 3 пожежні автоцистерни.
Причини та збитки наразі встановлюються.
Останні новини Чернігівщини
Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42
Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:09
Протягом минулої доби зареєстровано 12 небезпечних подій, а саме: 12 пожеж.
На Чернігівщині реалізують великий кліматичний проєкт у рамках програми ЄС «Horizon Europe» 09:48
У Чернігові відбулося установче засідання у рамках проєкту «Чернігів за кліматичні дії та сталу трансформацію». Захід відбувся на базі Національного університету «Чернігівська політехніка».
У Ніжині поліцейські оперативно встановили та затримали підозрювану в пограбуванні літньої жінки 09:23
Оперативники Ніжинського районного управління поліції «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисницю, яка пограбувала 84-річну жінку та втекла.
01 квітня: цей день в Україні і світі 08:22
День 1498 Російська агресія - Day 1498 Russian aggression