Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 квітня, 06:20:24

За рахунок реалізації безхазяйного майна бюджети поповнилися на 509,5 тисяч гривень

27.01.2016   08:05Агенцiя

За несприятливих економічних умов, які, на жаль, склалися у нашій державі, залучення додаткових ресурсів надходжень стабілізує процес наповнення бюджетів для забезпечення ефективного функціонування економіки країни.

Як повідомили в управлінні погашення заборгованостей ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області, за 2015 рік обліковано майна з ознаками безхазяйного на загальну суму 94,8 тис гривень.
        
Загалом, станом на початок 2016 року майна з ознаками безхазяйного на обліку в інспекції знаходиться на суму 103,6 тис гривень.
         
Нагадаємо, що безхазяйним вважається майно, що не має власника або власник якого невідомий. Зазначене майно надходить у власність держави, міських, сільських громад за рішенням місцевих органів влади.

Виявлення, облік, зберігання, оцінка та розпорядження безхазяйним майном та іншим майном, що переходить у власність держави, а також  облік, попередня оцінка, зберігання майна, вилученого та конфіскованого за порушення митного і податкового законодавства належить до функцій   органів Державної фіскальної служби України відповідно до  п.п.191.1.23 п.191.1 ст.19 Податкового кодексу України.

Оцінка майна провадиться комісією, яка утворюється органом, що здійснив його вилучення, у складі представників органів ДФС, органів (організацій), що здійснили вилучення майна або зберігають його, фінансових органів та органів (організацій), які здійснюватимуть розпорядження цим майном. Взяте на облік безхазяйне майно зберігається відповідним органом ДФС у власних (орендованих) приміщеннях або за актом опису і попередньої оцінки безхазяйного майна передається на відповідальне зберігання суб’єкту господарювання, з яким укладається відповідний договір.
        
Фахівці управління погашення заборгованостей роз’яснюють, що реалізацію безхазяйного майна, яке перейшло у власність держави, проводять уповноважені торгівельні організації на конкурсних умовах - через аукціон або біржові торги. Таких організацій в цьому році три.

Так, за рахунок налагодженої ефективної співпраці з територіальними органами місцевого самоврядування та правоохоронними органами, у минулому році державному бюджету реалізація чернігівського майна з ознаками безхазяйного принесла понад 349,8 тис грн, ще 159,7 тис грн надійшли до місцевої скарбниці.

Останні новини Чернігівщини

Депутати готуються до 39-го засідання сесії: відбулася погоджувальна рада 17:54

Підтримка ЗСУ, відновлення інфраструктури, оренда земельних ділянок через аукціони. Ці та інші питання, які стосуються життєдіяльності та функціонування міста, розглянуть депутати та депутатки Чернігівської міської ради на найближчому засіданні сесії.

«Ялівщина» та проєкти звернень-рекомендацій Громадської ради – на черговому засіданні Президії 17:13

«Громадськість неодноразово ставала на захист РЛП «Ялівщина», щоб вберегти її від забудови. Ще минулого року на сесію облради винесли на затвердження Проєкт організації території регіонального ландшафтного парку «Ялівщина», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об’єктів.

На Прилуччині під час пожежі загинула літня жінка 16:39

Сьогодні близько 11 години до прилуцьких рятувальників надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку у районному центрі.

Герої посмертно: ще 37 нагород передали рідним 16:08

Ордени Богдана Хмельницького та "За мужність" ІІІ ступеня, медалі «За військову службу Україні» сьогодні передали дружинам, дітям, батькам та іншим близьким Героїв.

За добу сапери виявили 20 вибухонебезпечних предметів 15:29

Впродовж доби саперами частини піротехнічних робіт, підводного та гуманітарного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини