КП "АТП – 2528" забезпечує постійне прибирання снігу на вулицях Чернігова
25 січня зранку, як тільки запорошило місто, розчищати проїжджі чатини на лінію виїхало 8 одиниць техніки комунального підприємства «АТП-2528».

Зупинки та тротуари розчищали від снігу п’ять бригад прибиральників.
Руху транспорту та нормальному пересуванню пішоходів наразі нічого не перешкоджає, зауважив начальник КП «АТП – 2528» Святослав Трохименко.
На сьогодні, як запевняє С. Трохименко, в розпорядженні підприємства є достатня кількість піско-соляної суміші для посипки доріг. Цього запасу має вистачити до кінця зимового періоду.
За прогнозами синоптиків погода найближчими днями готує нові сюрпризи – найближчими днями прогнозується потепління, переважно без опадів.
Останні новини Чернігівщини
Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56
До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!
На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19
Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.
Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48
Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.
Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27
З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).
Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10
Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.