Перші кроки зі створення нових ОСББ реалізуються в Чернігові
Реальну підтримку та інформаційний супровід отримали 22 січня жителі будинку по Проспекту Перемоги, 151а в Чернігові від Громадянської мережі ОПОРА у їхньому бажанні створити ОСББ.

Враховуючи зміни в законодавстві, всі жителі багатоквартирних будинків мають визначитися з тим, хто буде управителем будинку, або його назначать органи місцевого самоврядування на конкурсній основі.
Саме тому місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець під час зборів жителів надала консультативно-методологічну допомогу щодо поетапного створення ОСББ та роз’яснила особливості закону № 417.
Перші загальні збори мешканців за вказаною адресою завершилися прийняттям спільного рішення – створення ОСББ. Тож тепер їм необхідно здійснити всі подальші організаційні кроки, з якими їм допомагатиме ОПОРА.
Окрім обговорення проблемним питань, всі учасники заходу ознайомились з детально розробленими постерами від Проекту USAID, які вказують, що саме потрібно робити мешканцям, аби спільно приймати ефективні рішення в багатоквартирному будинку.
При цьому представники міської влади наголошують, що будуть всебічно сприяти утворенню та інформаційному супроводу новостворених об’єднань, а також тих, хто бажає зареєструвати ОСББ.
«Це не перше ОСББ в Чернігові, і ми будемо сподіватися, що найближчим часом попит зросте. На прикладі вже утворених об’єднань люди зрозуміли, що можна отримувати якісні послуги за справедливою ціною та безліч додаткових можливостей», – прокоментувала зустріч Наталія Висіканець.
Останні новини Чернігівщини

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.
У Чернігівській політехніці нагородили призерів чемпіонату області з футболу 10:17
Сьогодні в Національному університеті «Чернігівська політехніка» свої нагороди отримали команди-призери та кращі гравці обласного чемпіонату, який нещодавно провели серед футбольних клубів Чернігівщини.
Дотримання трудового законодавства в умовах мораторію: позиція Держпраці 10:05
Дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізація трудових відносин – тема сьогоднішньої онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
ВПО та жителі прифронтових територій можуть скористатися компенсацією на придбання житла за програмою єОселя 09:14
Десятого вересня набрала чинності постанова, якою Кабінет Міністрів України розширив доступ до програми єОселя для внутрішньо переміщених осіб та жителів прифронтових територій. Сам механізм запрацює упродовж декількох днів, коли банки врегулюють обмін інформацією з Пенсійним фондом України.

15 вересня: цей день в Україні і світі 09:13
ДЕНЬ 1300 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1300 RUSSIAN AGRESSION