Результати аудитів Держфінінспекції в Чернігівській області
За 2015 рік Держфінінспекцією в Чернігівській області завершено 4 державні фінансові аудити, за результатами яких виявлено неефективне використання коштів на загальну суму 11,0 млн. грн. та недоотримання доходів на суму 15,8 млн гривень.
Економічний ефект від впровадження пропозицій за результатами державних фінансових аудитів становив 6,9 млн гривень.
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами