Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 12:06:26

На вимогу прокурора громадянину РФ обрано запобіжний захід – екстрадиційний арешт

23.01.2016   09:09Агенцiя

Апеляційним судом області 21.01.2016 відмовлено в задоволенні апеляційної скарги захисника громадянина Російської Федерації щодо скасування ухвали Ріпкинського районного суду про застосування його підзахисному екстрадиційного арешту.

Як раніше повідомлялося, за дорученням прокуратури Чернігівської області співробітниками УСБУ в області затримано громадянина Російської Федерації, якого з 2014 року оголошено в міжнародний розшук для притягнення до кримінальної відповідальності за організацію незаконного збройного формування або участі в ньому, проходження навчання в цілях здійснення терористичної діяльності (ч. 2 ст. 208, ст. 205-3 Російської Федерації), що відповідає кримінальним правопорушенням, передбаченим ч. 2 ст. 260, ст.. 258-3 КК України.

Ухвалою суду апеляційної інстанції, яка набрала законної сили, принципову позицію прокурора підтримано та обрано громадянину Російської Федерації запобіжний захід – екстрадиційний арешт.

Останні новини Чернігівщини

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА 10:24

За результатами проведеного органами державної статистики обстеження робочої сили, у 2019 році забезпечували пропозицію робочої сили на ринку праці Чернігівської області 487 тис. осіб у віці 15 років і старше.

У Прилуках роздають продуктові набори

У Прилуках роздають продуктові набори 10:16

У Прилуках створили міський центр допомоги самотнім людям, малозабезпеченим сім'ям, дорослим і дітям з інвалідністю. Ініціатива належить голові громади Олені Попенко. Про це повідомляється на сторінці Прилуцької міської ради у Фейсбуці.

Питання земельного законодавства та комунального майна обговорювали дистанційно

Питання земельного законодавства та комунального майна обговорювали дистанційно 10:04

Перше із серії навчань за короткостроковою програмою «Новели земельного законодавства України. Питання ефективного управління та розпорядження об’єктами комунальної власності» провів Чернігівський центр підвищення кваліфікації для штатних працівників виконавчого комітету Менської міської ради, в.о старост.

Про грошову допомогу, компенсацію, індексацію - у питаннях і відповідях

Про грошову допомогу, компенсацію, індексацію - у питаннях і відповідях 09:57

На питання відповідає заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Наталія Білозуб.