Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 жовтня, 02:14:37

Організували у підвалі нарколабораторію

29.03.2012   11:59

Працівники лінійного відділу міліції в річковому порту "Чернігів" знешкодили підпільну нарколабораторію, яка займалася виготовленням добре відомого в колах наркоманів психотропного препарату первентину.

40-річний чернігівець у власному підвалі за допомогою підручних засобів виготовляв наркотики. Оскільки власник помешкання мав певний стаж вживання наркотиків, то рецептура та інгредієнти дурману йому були добре відомі.

В якості "лаборантки" чоловік запросив 27-річну наркозалежну, яка працювала на нарковиробництві за дозу. Також дівчина займалася збутом наркотичної отрути в місті.

Працівники лінійного відділу міліції спільно з оперативниками відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків УМВС деякий час збирали доказову базу на наркоділків, документували їх протизаконну діяльність, здійснювали оперативні закупки наркотиків. Коли зібраних беззаперечних доказів було достатньо, міліціонери провели затримання лиходіїв.

Під час санкціонованого обшуку в помешканні чоловіка виявлені готовий до вживання психотропний препарат первентин, розфасований у шприци, каністри з прекурсорами, аптечне та лабораторне приладдя для виробництва наркотиків.

Порушено кримінальні справи за ч.1 ст. 309 та  ч.1 ст. 311 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин; незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів), які передбачають позбавлення волі на строк до трьох років.

Останні новини Чернігівщини

“Симфонія тривалістю в життя” триває 10:40

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) 18 жовтня 2025 року представив глядачам програму, в яку увійшли твори юного Вольфганга Амадея Моцарта.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

20 жовтня: цей день в Україні і світі 10:35

День 1335 Російська агресія - Day 1335 Russian aggression

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини