Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 10:44:05

Прокуратура реагує на порушення під час відбування покарання у виді штрафу

23.01.2016   08:22Агенцiя

Здійснюючи конституційну функцію, Чернігівською місцевою прокуратурою в порядку нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах проведено перевірки додержання кримінально-виконавчого законодавства при виконанні основного та додаткового покарання у виді штрафу.

При ознайомленні з матеріалами кримінальних справ у судах міста Чернігова та Чернігівського району встановлено, що основне покарання у виді штрафу впродовж 2015 року не виконали 10 осіб.

На усунення вказаних порушень прокуратурою згідно зі ст. 539        КПК України підготовлено та скеровано до відповідних судів 7 клопотань про заміну основного покарання у виді штрафу іншим видом покарання, які на даний час перебувають на розгляді.

По 3 фактам невиконання основного покарання у виді штрафу прокуратурою прийнято рішення про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 389 Кримінального кодексу України.

Санкція даної статті передбачає покарання до двох років обмеження волі.

Місцевою прокуратурою й надалі вживатимуться заходи, спрямовані на забезпечення невідворотності покарання та належного виконання мети, цілей та вимог кримінально-виконавчого законодавства.

Останні новини Чернігівщини

5 квітня - Міжнародний День супу

5 квітня - Міжнародний День супу 08:55

Міжнародне свято - День супу відзначають в першій декаді квітня. Святкова дата з’явилася кілька років тому. Заходи за традицією включають популяризацію супу, як смачної і корисної для здоров’я страви.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 14:07

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території Чернігівської області за період з 8:00 3 квітня до 8:00 4 квітня 2020 року.