Поліцейські знайшли викрадену вантажівку з товаром на мільйон гривень
В Чернігові спритний «далекобійник» обдурив замовника і замість вирушити у закордонний рейс, продав нові шини з фури і пішов у запій.
До чергової частини поліції Чернігова звернувся директор комерційного товариства із заявою встановити місце знаходження вантажного автомобіля, який перевозив устаткування на 1,2 млн. гривень, що мало бути доставлене з Чернігова закордонному покупцеві.
Поліцейські інформацію про подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 5 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах або організованою групою) – карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.
Директор розповів поліцейським, що на одному з Інтернет-сайтів розмістив об’яву, що шукає перевізника, який доставить вантаж. На об’яву відгукнувся перевізник з Харкова.
Оговоривши деталі, підприємці уклали договір, відповідно до якого для перевезення вантажу надавалася вантажівка Рено з причепом, що належить жителю Дніпропетровська під керуванням водія з Донеччини.
Після оформлення документів і проведення всіх юридичних процедур завантажений автомобіль з Чернігова відправився у рейс.
Спочатку водій регулярно виходив на зв'язок із відправником вантажу, навіть повідомив про необхідність оформлення документів для перетину кордону. Але після того, як документи були підготовлені та відправлені водієві, зв'язок з ним обірвався. В подальшому з’ясувалося, що автомобіль державний кордон не перетинав, вантаж до пункту призначення доставлений не був, і його місце знаходження невідоме.
Поліція розпочала розшук автівки і невдовзі виявила вказаний автомобіль на одній з СТО неподалік Чернігова. В ході подальшої перевірки поліцейські з’ясували, що увесь вантаж на місці. З машини була знята лише нова гума, а замість неї були «вдягнуті» старі колеса. Самого ж водія на місці не було.
Зі свідчень працівників СТО, водій приїхав до них напередодні пізно увечері з пробитим колесом. По дорозі він десь «перевзув» вантажівку, продав 6 нових шин з машини за майже 20 тисяч гривень. З цими грошима чоловік пішов у запій. Де він знаходиться зараз, працівникам СТО невідомо.
Наразі до поліції надійшло звернення від власника автомобіля, який просить знайти викрадені шини. В рамках досудового розслідування поліцейські шукають водія крадія.
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.