Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 листопада, 13:04:54

За Програмою підтримки громадських організацій на 2016 рік фінансову допомогу отримають 17 ГО м. Чернігова

20.01.2016   07:42

Виконавчий комітет міської ради на засіданні 18 січня погодив проект Програми підтримки громадських організацій м. Чернігова на 2016 рік, розробленої відділом зв’язків з громадськістю міської ради.

Програмаспрямована на фінансову підтримку громадських організацій, які об'єднують інвалідів, ветеранів, багатодітні родини та громадян, які потрапили у скрутні життєві обставини, а також тих організацій, які надають безоплатну правову допомогу вразливим верствам населення міста та жертвам порушень прав людини, посилюють правові можливості громадян.

Програма розроблена на основі пропозицій, внесених кожною громадською організацією.

Програма має на меті об'єднання зусиль органів виконавчої влади та громадських організацій для забезпечення громадської злагоди та соціального партнерства у вирішенні питань соціальної підтримки громадян з особливими потребами.

Всього з міського бюджету м. Чернігова протягом року планується надати фінансову допомогу 17 громадським організаціям на загальну суму 534 278,5 грн, зокрема:
- на сплату комунальних послуг;
- на оплату послуг зв'язку та Інтернет;
- за оренду приміщення.

З метою розвитку громадянського суспільства та розв’язання актуальних проблем в діяльності громадських організацій члени виконкому  запропонували до 1 липня поточного року запровадити конкурсний підхід з надання фінансової підтримки громадським організаціям з міського бюджету.

"Необхідно запровадити прозорий, зрозумілий для всіх формат конкурсу програм громадських організацій й надалі надавати необхідну фінансову підтримку з міського бюджету громадським організаціям за результатами конкурсу, -  зауважив міський голова Владислав Атрошенко.

Виконавчий комітет міської ради доручив відділу зв’язків з громадськістю міської ради внести проект Програми підтримки громадських організацій м. Чернігова на 2016 рік на розгляд міської ради.

На засіданні 18 січня виконком також продовжив термін дії "Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Чернігова на 2014-2015 роки" на 2016 рік до прийняття нової програми, затвердив Регламент виконавчого комітету Чернігівської міської ради та розглянув інші питання порядку денного.

Останні новини Чернігівщини

10 легких та веселих фільмів, як ліки від осінньої хандри

10 легких та веселих фільмів, як ліки від осінньої хандри 09:28

Осінню хандру кожен долає по-своєму: пробіжками на природі, фотосесіями в листі, читанням гарних книг.

Смачні рецепти вихідного дня: банош з бринзою по-гуцульськи

Смачні рецепти вихідного дня: банош з бринзою по-гуцульськи 09:21

Бринза — це м'який розсольний сир. Ті, хто хоча б раз пробував бринзу, не можуть не погодитися, що це дуже смачно. Банош — каша, приготовлена з кукурудзяного борошна з додаванням вершків або сметани. Подається з бринзою, грибами, шкварками.

Гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 року 09:11

Тиждень починається з гармонійних аспектів Марса та Нептуна, Сонце у поєднанні з Меркурієм у Стрільці. Водночас не варто забувати, що все ще коридор затемнень, тому намагайтеся реально дивитися на речі та пропоновані перспективи.

Ханука 2021: історія свята та традиції

Ханука 2021: історія свята та традиції 08:55

Ханука – це іудейське свято світла, яке 2021 року почнуть відзначати ввечері 28 листопада. Святкування триватиме вісім днів, аж до вечора 6 грудня.

Станом на 28 листопада в Україні зафіксовано 14200 нових випадків COVID-19

Станом на 28 листопада в Україні зафіксовано 14200 нових випадків COVID-19 08:38

7 483 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 28 листопада 2021 року. Зокрема, захворіли 774 дитини та 105 медпрацівників.