Прокуратура звернулася до суду з позовом про збільшення орендної плати за користування 444 га землі
Прокуратурою області з метою захисту економічних інтересів держави постійно контролюється стан сплати обов’язкових платежів до бюджету.
Не дивлячись на вимоги законодавства, яким встановлено розмір орендної плати за землю від 3 до 8 відсотків від її нормативної грошової оцінки, тривалий час недобросовісні сільськогосподарські виробники продовжують сплачувати значно менші кошти до бюджету.
Як встановлено, на території Бахмацького району підприємець із 2005 року обробляє понад 444 га землі та сплачує лише 1,7 відсотка від її нормативної грошової оцінки, що призводить до втрати значних надходжень місцевим бюджетом.
На вимоги розпорядника землі Головного управління Держгеокадастру в області про приведення до встановленого законодавством розміру орендної плати (4 відсотки) змінювати умови договору орендар відмовився.
З метою усунення вказаних порушень прокурором до господарського суду області заявлено позовну заву про перегляд орендної плати за землю та встановлення її в передбаченому законодавством розмірі.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».