Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 вересня, 16:46:11

Винесено вирок торгівцю боєприпасами

13.01.2016   08:34Агенцiя

Апеляційний суд Чернігівської області залишив без змін вирок Чернігівського районного суд, винесений місцевому мешканцю, який організував у регіоні збут боєприпасів.

Співробітники служби безпеки України затримали зловмисника у липні 2015 року при спробі реалізації чергової партії гранат та патронів.

У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що торгівець встиг реалізувати вісім гранат Ф-1 та РГД-5, кілька десятків патронів. Під час обшуків співробітники спецслужби вилучили патрони різного калібру та протитанкові гранати РПГ-22 і РПГ-26.

Вироком суду зловмисника визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.

Останні новини Чернігівщини

Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01

За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03

У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:15

Протягом минулої доби зареєстровано 26 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 23 пожежі та 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.