Поліцейські затримали різдвяного грабіжника
Поліцейські Щорського відділення поліції ГУНП в Чернігівській області затримали грабіжника, який напередодні Різдва відібрав у односельчанки сумку та вимагав гроші.
Надвечір 6 січня до Щорського відділення поліції звернулася жителька села Кучинівки із заявою про те, що її пограбував невідомий, відібравши сумку з цукерками та, погрожуючи розправою, вимагав гроші.
В село негайно виїхала слідчо-оперативна група та керівництво відділення поліції. При огляді місця події було вилучено сліди скоєння злочину та речові докази, опитані мешканці села та можливі свідки події. В ході оперативно-розшукових заходів поліція встановила, що до злочину причетний не працюючий раніше неодноразово судимий 43-річний місцевий житель.
Під тиском неспростовних доказів підозрюваний у скоєному зізнався та дав правдиві свідчення. Чоловік сказав, що хотів заволодіти грошима, але у жертви їх не виявилося, тому забрав що було. В ході досудового розслідування також була встановлена причетність підозрюваного до двох крадіжок грошей в закладах громадського харчування в місті Щорс.
На даний час відкриті три кримінальні провадження за ч. 1 ст. 185 (крадіжка) та ч. 2 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, яке загрожує зловмиснику - до шести років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08
Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.
Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07
Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.
Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15
Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.
Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20
Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.