Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 березня, 17:37:44

Щодо захворюваності на ГРВІ

11.01.2016   16:46Агенцiя

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

За 01 тиждень 2016 року в області захворіло на грип та ГРВІ 3280 осіб, з них 1927 дітей. Рівень захворюваності нижче епідпорогу на 54,7%.

Найвищу захворюваність на грип та ГРВІ зареєстровано у Чернігівському районі - показник захворюваності був нижчим за епідемічний поріг на 6,1%, а найнижчу у Ріпкинському районі - за медичною допомогою населення району не зверталося. Показники захворюваності не перевищують епідемічні пороги в жодному районі та місті області.

По м. Чернігову, який є опорною базою Центру грипу та ГРВІ ДЗ «УЦКМЗ МОЗУ», захворіло 1060 осіб, з них дітей - 589(55,6%), показник захворюваності був нижчим за епідемічний поріг на 62,8%.
З початку епідсезону по області проти грипу щеплено 137 осіб (0,02% всього населення), в т.ч. 28 дітей.

В ДП «Ліки України» можна замовити вакцину для щеплення проти грипу: ВАКСІГРИП СПЛІТ-ВАКЦИНА ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ГРИПУ ІНАКТИВОВАНА РІДКА, виробництва Санофі Пастер С.А., Франція, яка зареєстрована та внесена до Державного реєстру лікарських засобів України і її штамовий склад відповідає рекомендаціям ВООЗ на поточний епідемічний сезон.

Особи, що хочуть отримати щеплення проти грипу повинні звернутися в лікувально-профілактичні заклади за місцем проживання чи роботи. Вакцину можна придбати за власні кошти.

Держсанепідслужбою Чернігівської області проводяться заходи згідно «Комплексного плану протиепідемічних заходів по профілактиці грипу та гострих респіраторних захворювань по Чернігівській області на 2015-2016рр.», яким визначено завдання для передепідемічного та епідемічного періодів.

Продовжується проведення щотижневого моніторингу за кількістю захворілих на грип, ГРВІ в районах і містах області.

Ситуація знаходиться на контролі Головного управління Держсанепідслужби України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31

Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.

Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16

Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13

І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.

Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20

У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:

На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини