Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 листопада, 15:01:51

Підсумки роботи органів прокуратури Чернігівщини по виконанню Закону України "Про доступ до публічної інформації"

08.01.2016   08:24Агенцiя

На виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» органами прокуратури області вживалися заходи, спрямовані на забезпечення права осіб на інформацію.

Упродовж року до органів прокуратури області надійшло 100 запитів на інформацію.

За результатами розгляду надано інформацію на 74 запити, роз’яснення – 18, направлено іншим розпорядникам – 7, у тому числі – підпорядкованим прокурорам, залишок на кінець звітного періоду складає 2 запити.

Найбільше запитів розглянуто з питань досудового слідства та з інших питань – по 33, кадрових питань – 16, організаційно-розпорядчої діяльності – 8, у т.ч. про надання статистичної інформації – 6, представництва інтересів громадян та держави в суді – 2.

Всі інформаційні запити вирішено протягом строку, встановленого Законом.

Переважна їх більшість надійшла поштою – 40. Крім того,  електронною поштою – 38, з особистого прийому – 21 та 1 запит прийнято по телефону.

Значна кількісті запитів надійшла від громадян – 71, громадських організацій – 14, засобів масової інформації – 9 та 6 запитів від юридичних осіб.

Органи прокуратури області й надалі будуть неухильно виконувати вимоги Закону України «Про доступ до публічної інформації.


Довідково:

Прийняття інформаційних запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» в приміщенні прокуратури Чернігівської області здійснюється на 1 поверсі в кабінеті 110. Запит можна надіслати на адресу прокуратури: м. Чернігів, вул. Князя Чорного, 9, електронною поштою: dostuplife@ukr.net та за тел/факс: (0462) 674-446, а також звернутися за тел. (0462) 676-161.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській області проводять комплексну перевірку системи оповіщення

У Чернігівській області проводять комплексну перевірку системи оповіщення 12:58

24 листопада Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 10:45

23 листопада відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Олександра Кодоли.

У Чернігові створені дві патронатні родини

У Чернігові створені дві патронатні родини 10:34

Чернігівці, які відчувають внутрішню потребу і спроможність стати патронатними батьками-вихователями для дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, можуть запропонувати свої кандидатури та реалізуватися в такій діяльності. Про це розповіла заступниця начальника міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Людмила Мазур.

Раїса Піскун - бронзова призерка Чемпіонату Європи-2020 з боксу серед молоді

Раїса Піскун - бронзова призерка Чемпіонату Європи-2020 з боксу серед молоді 10:24

Збірна України завоювала на чемпіонаті Європи 2020 з боксу серед молоді 15 нагород. 3 золоті, 5 срібних і 7 бронзових медалей.

На Чернігівщині розгорнуто 1237 ліжко-місць для госпіталізації хворих на COVID-19

На Чернігівщині розгорнуто 1237 ліжко-місць для госпіталізації хворих на COVID-19 10:09

З них 42,4% забезпечені подачею кисню - на 196 ліжок йде централізована подача, крім того, в розпорядженні лікарень є 319 кисневих концентраторів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини