Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 листопада, 23:23:39

Розпочалася операція "Акциз-2016"

06.01.2016   16:10Агенцiя

Головне управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області з 1 січня розпочало проведення операції з протидії тіньовому виробництву та обігу підакцизних товарів. Назва операції - «Акциз-2016».

Аналогічна операція проводилась і протягом минулого року - «Акциз-2015». Здійснено 194 перевірочні заходи, під час яких з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму близько 25 мільйонів гривень. В тому числі - понад  22 тисячі літрів спирту, 30 тисяч літрів фальсифікованих алкогольних напоїв, 5,5 тисячі пачок тютюнових виробів, 1,3 тисячі тонн пально-мастильних матеріалів.

Як повідомив начальник штабу оперативного управління ГУ ДФС у Чернігівській області Олександр Ярошенко, за час проведення операції «Акциз-2015» оперативні співробітники Головного управління ДФС у Чернігівській області виявили 7 кримінальних правопорушень, відповідальність за вчинення яких передбачена ст. 204 Кримінального кодексу України. З них 5 – за ч.3 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення алкогольних напоїв з недоброякісної сировини, що становить загрозу життю та здоров’ю людей.

У разі наявності інформації щодо фактів незаконного обігу підакцизних товарів, громадяни мають можливість звертатися до органів Головного управління ДФС у Чернігівській області за телефоном 651-479. Можна також повідомити і письмово  за адресою: ГУ ДФС у Чернігівській області, м. Чернігів, вул. Комсомольська, 11 або до ДПІ у м. Чернігові: м.Чернігів, вул. Кирпоноса, 28. За повідомленими фактами будуть проведені перевірки і вжиті відповідні заходи.
Адже споживач має купувати якісну продукцію, а бюджет – отримати відповідні податки.

Останні новини Чернігівщини

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА 16:44

На сьогоднішній нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів ЦОВВ голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко окреслив низку питань, на які слід звернути особливу увагу.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 14:48

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради 13:16

11 листопада у сесійній залі міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Перекриття вул. 1-го Травня для ремонту триватиме ще тиждень 13:00

У Чернігові перекриття руху автотранспорту по вул. 1-го Травня (від вул. Седнівської до перехрестя з вул. Генерала Бєлова) продовжено до 20.00 год. 17 листопада.

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру 12:48

Заслужена артистка України Руслана Якобінчук(мецо-сопрано) 10 листопада виступила на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини