Керівництво ГУНП в Чернігівській області відвідало батальйон "Чернігів", який несе службу в Кураховому Донецької області
Напередодні Різдва Христового чернігівці провідали земляків в зоні відповідальності, привезли бійцям батальйону харчі, солодощі до свята і провели зустріч з особовим складом підрозділу особливого призначення.
Передріздвяний вантаж супроводжували заступник начальника ГУНП в Чернігівській області Олександр Селіверстов, начальник управління матеріального забезпечення Павло Сорока та т.в.о. командира спецбатальйону поліції "Чернігів" Микола Масляний.
Окрім м'ясних консервів, овочів, питної води та інших продуків гості привезли побратимам солодощі, які допоможуть підняти святковий настрій поліцейським у Різдво Христове.
Заступник начальника ГУНП в Чернігівській області полковник поліції Олександр Селіверстов ознайомився з умовами служби бійців, зокрема, проінспектував блокпост батальйону на стратегічному об'єкті Мар’їнського району Донеччини - дамбі водосховища Курахівської ТЕЦ.
За період нинішньої ротації поліцейські спецпризначенці з Чернігівщини в рамках контрдиверсійних заходів брали безпосередню участь в оперативно-профілактичних заходах у Кураховому, спрямованих на запобігання терористичним актам, диверсіям та іншим тяжким злочинам.
З метою попередження загрози мирному населенню та дестабілізації оперативної ситуації, посилені наряди поліції перевіряли місця, де могли переховуватися терористи чи їх пособники або могла зберігатися нелегальна зброя та інші небезпечні предмети. Також перевірялися власники зброї та особи, які перебувають на обліку в поліції.
В результаті відпрацювання був затриманий колишній український міліціонер, який перейшов на бік ворога та займався налагодженням зв’язку у підрозділах «поліції ДНР» в м. Донецьку.
В розташуванні підрозділу Олександр Селіверстов привітав земляків з прийдешнім Різдвом Христовим та з’ясував актуальні питання, які потребують невідкладного вирішення з боку керівництва ГУНП.
Зокрема, під час відвертої чоловічої розмови спецпризначенці виступили з клопотанням перед керівництвом про нагородження ряду бійців за сумлінну та звитяжну службу. Обговорювалося й питання "бойових" виплат.
Також піднімалося питання ремонту або оновлення транспортного парку батальйону, який через активну експлуатацію в складних умовах часто виходить з ладу. Знайшло своє вирішення питання забезпечення поліцейських протизапальними препаратами, які вкрай необхідні в зимовий період.
Оскільки дотепер українські канали в Кураховому можна приймати виключно в режимі Т-2, а через звичайну антену ловляться тільки ворожі пропагандистські канали, бійці попросили налагодити постачання підрозділу української преси, зокрема, чернігівської, щоб бути в курсі подій країни і області.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.