Ще з одним воїном попрощалася Чернігівщина
49-річний лейтенант-зв’язківець Петро Назима, який проходив службу в зоні бойових дій у Донецькій області, пішов з життя 28 грудня. А вчора його провели в останню путь родичі й земляки в його рідному селі Дроздовиця Городнянського району.
Петро Назима – уродженець села Дроздовиця Городнянського району. Свого часу він працював у Городні на телевізійному заводі «Агат» і регулярно проходив військові збори, отже був офіцером запасу і спеціальність зв’язківця. Тому під час чергової хвилі мобілізації у серпні минулого року сам пішов до військкомату. Служив командиром взводу зв’язку в одній з частин під Донецьком. Дружини й дітей у воїна не було. Є брати й сестри, племінники. Односельці згадують Петра Назиму як добру, чесну й працелюбну людину, поважають і схвалюють його рішення боронити Батьківщину.
Причиною смерті називають зупинку серця. Бійцю стало погано на фронті, його відвезли до лікарні в Дзержинську Донецької області, але врятувати, на жаль, не змогли.
У вівторок у рідній Дроздовиці Петра Назиму провели в останню путь родичі, односельці, військові, громадські активісти. Заупокійну службу за воїном відправив отець Андрій Романюк, благочинний Городнянського і Щорського районів УПЦ КП.
Втрати Городнянського району тепер офіційно становлять дванадцять бійців. Ще двоє вважаються зниклими без вісти.
І хоча це так звана не бойова втрата, але вона безперечно спричинена війною, її тяжкими випробуваннями; і, як наголосив заступник Городнянського районного військового комісара Сергій Семко, Петро Назима виконував свій військовий обов’язок чесно й сумлінно і в цьому є зразком для інших.
http://chodtrk.com.ua/?p=30542
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.