Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 08:25:47

Фінінспектори Чернігівщини за дванадцять місяців 2015 року виявили втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 28,5 млн. гривень

06.01.2016   12:35Агенцiя

Протягом січня-грудня 2015 року фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області перевірили 160 підприємств, установ та організацій, з яких на 87,5 % встановлено порушення фінансово-господарської дисципліни.

За допущені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 206 посадових осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 46 осіб, звільнено із займаних посад 6 осіб.

За результатами контрольних заходів  виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 28,5 млн грн та забезпечено усунення на 14,8 млн гривень.

Завдяки вжитим заходам до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ  та організацій надійшло 3,5 млн грн, відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів в сумі  11,3  млн гривень.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.