Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 грудня, 07:18:58

Стартувала кампанія декларування доходів громадян

06.01.2016   08:01Агенцiя

Податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2015 році, подається до 1 травня 2016 року до податкової інспекції за місцем реєстрації.

Форма податкової декларації  про майновий стан і доходи та інструкція щодо її заповнення затверджена наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 р. №859, що зареєстрований у Міністерстві юстиції України 26.10.2015 за №1298/27743.
 
Обов’язкове подання декларації про майновий стан і доходи передбачено у разі:
  - отримання іноземних доходів;
  - отримання доходів від двох і більше податкових агентів;
  - отримання доходів від особи, яка не є податковим агентом (від інших фізичних осіб (резидентів або нерезидентів), а саме:
   - отримання  спадщини; подарунків; оренди майна фізичної особи; доходів від операцій з продажу (обміну) нерухомого майна; доходів від операцій з продажу (обміну) рухомого майна;
  - отримання окремих доходів, а саме:
інвестиційний прибуток; додаткові блага від третьої особи; суми заборгованості, за якими минув строк позовної давності; суми боргу платника податку; нецільова благодійна допомога понад установлену норму; кошти або майно, отримані як хабар.

Крім того, подати декларацію можуть фізичні особи, які мають право на податкову знижку. Така декларація подається упродовж всього 2016 року.
 
Всю необхідну інформацію щодо порядку заповнення  та подання декларації  про майновий стан і доходи, порядку та термінів сплати податку на доходи фізичних осіб громадяни можуть отримати у Центрі обслуговування платників інспекції за адресою: вул. Кирпоноса, буд.28, або за телефонами: 65-28-53,65-28-32,65-28-25.

Також про особливості деклараційної кампанії 2016 року можна дізнатися  на офіційному веб-порталі ДФС України за посиланням http://sfs.gov.ua/deklaruvannya-dohodiv-gromadyan-2016/.

Пам’ятайте, податок від кожної задекларованої гривні піде до місцевого бюджету, а отже -  на розвиток нашого міста.

ДПІ у м. Чернігові закликає платників сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та своєчасно подати декларацію.

Останні новини Чернігівщини

Процедуру затвердження перспективних планів спростили: Верховна Рада прийняла закон

Процедуру затвердження перспективних планів спростили: Верховна Рада прийняла закон 18:04

5 грудня Верховна рада України в другому читанні та в цілому прийняла урядовий законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (щодо спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей)» №2189 від 30.09.2019.

Чернігівська поліція перевіряє інформацію про замінування навчального закладу

Чернігівська поліція перевіряє інформацію про замінування навчального закладу 15:57

Наразі Чернігівська поліція перевіряє анонімну інформацію про замінування навчального закладу в одному з мікрорайонів міста. Дітей та персонал двох шкіл евакуйовано.

До покарання у виді позбавлення волі засуджено чоловіка за крадіжки з магазинів та відкрите викрадення грошей

До покарання у виді позбавлення волі засуджено чоловіка за крадіжки з магазинів та відкрите викрадення грошей 14:45

Під час судового розгляду встановлено, що обвинувачений 13.02.2019, зранку, перебуваючи в приміщенні національної лотереї «Золотий кубок», що по вул. Рокосовського у м. Чернігові, зі столу таємно викрав кавоварку.

Завдяки небайдужості сусідів патрульним вдалося запобігти ймовірній крадіжці з приватного подвір’я

Завдяки небайдужості сусідів патрульним вдалося запобігти ймовірній крадіжці з приватного подвір’я 14:42

О пів на першу дня до поліції надійшла інформація про крадіжку на вулиці Промисловій – заявник побачив, як двоє невідомих виносять із подвір’я сусіда металеві речі.

Чернігівський міський голова публічно звітував про роботу у 2019 році

Чернігівський міський голова публічно звітував про роботу у 2019 році 14:17

Публічний звіт чернігівського міського голови Владислава Атрошенка перед громадою про роботу в 2019 році відбувся 4 грудня в залі Міського палацу культури ім. В. Радченка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини