Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 січня, 23:08:07

В Ніжині зупинено самочинне будівництво

05.01.2016   10:26

Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області зупинило будівельні роботи у м. Ніжин по вул. Богуна, 55 та оштрафувало порушника на 6 тис. грн.

В результаті позапланової перевірки встановлено, що забудовник розпочав виконання будівельних робіт гаражу без реєстрації декларації  про початок виконання будівельних робіт.

За результатами перевірки посадовою особою Управління Держархбудінспекції у Чернігівській області складено протокол про адміністративне правопорушення, надано приписи  про зупинення будівельних робіт і про усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності та оштрафовано порушника на 6 тис. грн.

Останні новини Чернігівщини

Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26

Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56

Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.

На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44

Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини