Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 10:51:18

Прокуратура вивчає питання можливих порушень прав громадян на охорону здоров’я

05.01.2016   08:02

Згідно з розповсюдженою в Інтернет-виданнях інформацією, зокрема викладеною у статті «Як з пацієнтів збирають кошти в Чернігові», хворими нібито сплачуються кошти за обстеження (електрокардіографію та флюорографію) без видачі про це платіжних документів.

Як встановлено, постановою Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 № 1138 затверджено перелік платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах, якою плата за електрокардіографію та флюорографію не передбачена.

Розпорядженням голови облдержадміністрації від 17.07.2013 № 295  затверджено тарифи на платні послуги, що надаються Чернігівською міською лікарнею № 2. Встановлені тарифи на платні послуги з проведення: медичних оглядів працівників певних категорій, профілактичних медичних оглядів для отримання дозволу на право носіння зброї громадянами та посвідчення водія транспортних засобів, а також відповідних профілактичних медичних оглядів, що надаються міською лікарнею.

Водночас до вказаного переліку не включено надання послуг – електрокардіографії та флюорографії.

З метою встановлення дотримання вимог законодавства при наданні медичних послуг прокуратурою, згідно зі статтею 23 Закону України «Про прокуратуру», інформацію для відомчого контролю направлено до Управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Після отримання відповідних висновків органами прокуратури буде надано правову оцінку діям службових осіб закладу.

Останні новини Чернігівщини

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

Дев'ять громад Чернігівщини візьмуть участь в ініціативі «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України»

Дев'ять громад Чернігівщини візьмуть участь в ініціативі «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України» 09:51

Днями у Чернігівській області відбулася стартова онлайн-зустріч в рамках ініціативи «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України»

"Чернігівгаз" видав технічні умови на підключення першого в Україні біометанового заводу 09:45

АТ "Чернігівгаз", що працює під брендом Регіональної газової компанії, видало технічні умови на підключення першого в Україні біометанового заводу компанії ТОВ "Галс Агро" у Чернігівській області, повідомляє у пресреліз РГК.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:33

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 15 серпня по 8:00 16 серпня 2022 року

На створення або розвиток власного бізнесу можна отримання мікрогрант

На створення або розвиток власного бізнесу можна отримання мікрогрант 09:32

На Чернігівщині станом на 15 серпня поточного року через портал «Дія» подано 213 заяв на отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини