Фіскальна служба області: про розгляд запитів на публічну інформацію в 2015 році
Переважна кількість запитів, що надійшли протягом 2015 року, була отримана поштою – 110 (70%). 34 запити прийнято від запитувачів особисто і 13 надіслано електронною поштою.
Протягом 2015 року до органів ДФС області надійшло 157 запитів на отримання публічної інформації, а саме:
- 64 запити (41%) - від фізичних осіб;
- 93 запити (59%) - від юридичних осіб та громадських організацій.
Серед міст та районів області, громадяни яких надіслали найбільшу кількість інформаційних запитів з початку 2015 року, варто відзначити:
- місто Чернігів – 73 запити;
- Чернігівський район – 22 запити;
- місто Прилуки – 10 запитів.
В останній місяць року надійшло 14 запитів. Основна інформація, яка цікавила запитувачів, стосувалась данних щодо відкриття рахунків для електронного адміністрування ПДВ, надання копій декларацій про майновий стан та доходи керівників органів ДФС області, надання копій документів.
Усі запити, які надійшли протягом 2015 року були опрацьовані у встановлений чинним законодавством строк.
Запитувачів найбільше цікавили:
- копії наказів та документів про сплату грошового забезпечення та інших виплат колишнім працівникам органів ДФС;
- щодо відкриття рахунків для електронного адміністрування ПДВ, надання копій документів;
- щодо кількості проведених документальних перевірок дотримання законодавства з питань митної справи, а також сум митних платежів, донарахованих та сплачених за результатами перевірок;
- щодо результатів розгляду скарги та копії рішень;
- щодо перерахування ПДФО до бюджету;
- щодо наявності банківських рахунків та податкової застави, наявності або відсутності заборгованості;
- щодо податкового статусу контрагента;
- щодо перебування на обліку платника;
- щодо підтвердження періоду роботи у ФОП;
- щодо сплати податків та зборів суб"єктами господарювання у розрізі місцевих бюджетів;
- копії рішень органів місцевого самоврядування, для визначення ставок земельного податку, за якими має бути розраховано податок на землю по земельних ділянках, за які звітується підприємство;
- перелік підприємств, що мають право на автоматичне відшкодування ПДВ;
- перелік відомостей, що становлять службову інформації в органах ДФС, кількість документів з грифом «ДСК».
Останні новини Чернігівщини
Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47
24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.
Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36
Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».
Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21
27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03
Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31
Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.