За втягнення в злочинну діяльність неповнолітнього та наругу над могилою судом призначено реальну міру покарання
Ніжинським міжрайонним судом засуджено місцевих жителів, один із яких неповнолітній, за наругу над могилою та незаконне заволодіння предметами, що знаходилися на ній, вчинені за попередньою змовою групою осіб з корисливих мотивів.
Як встановлено, у вересні 2015 року вітчим підбурив неповнолітнього пасинка до викрадення з братської могили 12 латунних табличок із списками загиблих воїнів у Другій світовій війні.
Вироком суду першої інстанції за втягнення неповнолітнього в злочинну діяльність (ч. 3 ст. 304 КК України), наругу над могилою та незаконне заволодіння предметами, що знаходилися на могилі (ч. 3 ст. 297 КК України), зловмиснику призначено покарання у виді 4 років 3 місяців позбавлення волі.
Неповнолітнього за ч. 3 ст. 297 КК України засуджено до 4 років позбавлення волі та звільнено від відбування покарання з іспитовим строком 2 роки.
Останні новини Чернігівщини
Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43
Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.
СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33
Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.
У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20
Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.