На кордоні виявили автомобіль, за допомогою якого можливо здійснювали незаконні оборудки
В міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Нові Яриловичі» на в’їзд в Україну оформлювався вантажний автомобіль ІВЕКО.
“Нові Яриловичі”
Керував автомобілем 32-річний громадянин Республіки Білорусь. Транспортним засобом перевозився до Придністров’я вантаж цигарок білоруського виробництва загальною вагою майже 21 тонна вартістю 192 тисячі доларів США.
У ході перевірки паспорту водія прикордонний наряд виявив численні відмітки, які свідчили про незаконний перетин ним державного кордону України на тимчасово непідконтрольній ділянці, де нині припинено роботу пунктів пропуску.
За результатами співбесіди, водій визнав, що неодноразово незаконно перетинав державний кордон України з метою перевезення вантажів до м. Донецьк. Крім того, під час перевірки попередньо встановлено, що автомобілі приватного підприємства, якому належить і виявлений, здійснюють регулярні вантажні перевезення з Республіки Білорусь до тимчасово непідконтрольних територій України.
Наразі автомобіль знаходиться в пункті пропуску, спільно зі співробітниками митниці тривають перевірочні заходи. Крім того, за порушення законодавства України водію відмовлено в пропуску через державний кордон та заборонено в'їзд в Україну.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини упродовж доби повернула батькам трьох зниклих дітей 12:41
19 червня до поліції надійшли повідомлення про зникнення трьох дітей: 4-річної дівчинки і 14-річного хлопця з Чернігова та 12-річної дівчинки з Борзни. На щастя, з дітьми все гаразд, їх оперативно розшукали.
За підтримки Франції у двох лікарнях Чернігівщини облаштували модернізовані укриття 12:19
Йдеться про дитячу та психоневрологічну обласні лікарні. Реалізувати проєкти вдалося завдяки Програмі здоров’я французької агенції з міжнародного технічного співробітництва Expertise France.
Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини 11:56
Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками.
Чернігівщина — бронзовий призер командного чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 11:32
З 12 до 14 червня у Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2009 р.н. та молодших.
На Чернігівщині водій скоїв наїзд на патрульного поліцейського - зловмисника затримано 11:08
20 червня близько опівночі на дорожній станції патрульної поліції в селі Кіпті Чернігівського району патрульні зупинили автомобіль, водій якого рухався під час дії комендантської години.