У Чернігові продовжує діяти заборона на феєрверки
У Чернігові продовжує діяти рішення виконавчого комітету міської ради щодо заборони використання на території міста піротехнічних виробів – феєрверків і салютів. Це рішення було схвалено ще 18 серпня 2014 року.
Згідно з документом, тимчасова заборона на використання піротехнічних виробів пов'язана із проведенням антитерористичної операції на Сході України. Належний контроль ухваленого рішення продовжує забезпечувати Чернігівський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.
Керівники підприємств ресторанного господарства, нічних клубів, дискотек та приватні підприємці міста, які надають послуги з відпочинку, повинні забезпечити виконання даного рішення. Згідно зі статтею 195-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення - порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів, на порушників накладається штраф в розмірі від тридцяти п’яти до шістдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів.
Використання піротехнічних виробів на час проведення антитерористичної операції заборонили також у Житомирі, Харкові, Тернополі, Кіровограді та Сумах.
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression