Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 21:35:28

Поліція і журналісти виявляли нелегальних торгівців піротехнікою та ялинками

29.12.2015   16:08

Чернігівська поліція спільно з журналістами провела рейд з виявлення незаконних продавців піротехніки та перевірки дозвільних документів у торгівців новорічними ялинками та соснами.

Перевіряльники проконтролювали місця незаконного продажу піротехніки та новорічних ялинок і сосон. На порушників складені адміністративні протоколи.

Нагадаємо, що минулого року рішенням виконкому Чернігівської міської ради «Про тимчасову заборону використання піротехнічних виробів» в місті діє заборона не лише на торгівлю піротехнікою, а й на її використання.

Рейд проводили поліцейські управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Чернігівській області. Під час операції журналісти побачили робочі будні поліцейських, які борються з незаконною торгівлею.

Було виявлено декілька місць незаконної торгівлі піротехнікою, на порушників складені протоколи за статтею 195-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів). Небезпечна продукція вилучена.

Також поліцейські  притягнули до адміністративної відповідальності ряд осіб за торгівлю з рук у невстановлених місцях. У порушників вилучені незаконно вирубані ялинки та сосни. Матеріали направлені на розгляд до суду за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів), матеріали направлені на розгляд до адміністративних комісій.

Поліція наголошує, що профілактичні заходи носять системний характер і не припинятимуться після закінчення свят.

 

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».