Напередодні свят поліція Чернігівщини проводить посилені заходи з протидії незаконним порубкам лісових насаджень
У зв'язку із наближенням Новорічних та Різдвяних свят особливого поширення набувають випадки незаконних порубок лісових хвойних насаджень, а також факти продажу піротехнічної продукції без відповідних документів.
З метою протидії цим негативним явищам в області поліцією посилена робота з питань охорони лісів. Силами рейдових бригад вживається комплекс оперативно-профілактичних заходів для протидії незаконним порубкам лісових насаджень на території Чернігівської області.
Правоохоронці активізували роботу в цьому напрямку ще у листопаді, коли нищівники природи скоїли декілька зухвалих вирубок у значних об'ємах деревини цінних порід. Так, протягом листопада-грудня поліція зареєструвала 144 факти незаконних порубок дерев. Рубають і по одному деревцю, і цілими вантажівками фурами. Ось лише останній факт - 25 грудня в Щорському районі правоохоронці зупинили вантажівку «Volvo» з Дніпропетровська, що перевозила 260 сосон без відповідних дозвільних документів. Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за статтею 246 Кримінального кодексу України - незаконна порубка лісу.
Але поліція бореться не тільки з тими, хто рубає чи перевозить незаконний ліс, а й з реалізаторами. Протягом вихідних 26-27 грудня поліція Чернігівщини провела рейд ринками області, в результаті складено 13 адміністративних протоколів за незаконну реалізацію хвойних дерев. Профілактичні заходи тривають.
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.