Прокуратура Чернігівської області взяла на контроль розслідування кримінальної справи щодо вибуху побутового газу в Чернігові
26 березня пізно ввечері в будинку по вул. 50 років ВЛКСМ, 36 в Чернігові стався вибух побутового газу. Зруйновано 4 квартири, пошкоджено несучі конструкції 2 під?їздів (26 квартир). На місці пригоди загинула жінка. Ще четверо мешканців будинку, в тому числі 9-річна дитина, з травмами та опіками госпіталізовані.
За попередньою інформацією, вибух стався внаслідок витоку газу з побутової газової плити однієї з квартир на першому поверсі.
На місце пригоди оперативно прибули підрозділи МНС, швидкої допомоги, комунальних служб та оперативно слідчі групи, очолювані керівництвом прокуратури області та УМВС.
Слідчим відділом УМВС України в Чернігівській області порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України (умисне знищення, або пошкодження майна, що спричинило тяжкі наслідки).
Проводяться першочергові слідчо-оперативні заходи щодо встановлення обставин події та розкриття злочину. Хід слідства взято прокуратурою області на контроль.
Останні новини Чернігівщини
Медики відомчої медустанови Чернігівщини завжди поруч з нашими захисниками і захисницями на шляху до відновлення 10:34
27 липня – День медичних працівників. Медики ДУ «ТМО МВС України по Чернігівській області» щодня рятують життя, лікують поранених захисників і захисниць, проводять складні операції, допомагають відновитися після важких травм і повернутися до повноцінного життя.
157 школярів отримають матеріальну допомогу за успіхи у навчанні 10:12
157 учням та ученицям закладів загальної середньої освіти Чернігівської міської територіальної громади буде надано матеріальну допомогу за успіхи у навчанні. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 23 липня.
У Ріпках відкрили ветеранський простір за підтримки міжнародних партнерів 09:41
Днями у Ріпках відкрили ветеранський простір «Свої. Разом». Його створено в межах грантової ініціативи, яку реалізувала ГО «Центр гуманітарних технологій «Ахалар» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні та за фінансової підтримки Уряду Німеччини.
Напередодні Дня медичного працівника Костянтин Мегем привітав фахівців обласної дитячої лікарні 09:09
27 липня, у день пам’яті святого Пантелеймона, своє професійне свято відзначатимуть українські медики. З цієї нагоди перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем привітав сьогодні працівників Чернігівської обласної дитячої лікарні.
Веслувальники Чернігівщини – серед призерів фіналу Командного чемпіонату України 08:34
З 15 до 19 липня у місті Умань відбувся фінал Командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат з веслування на байдарках і каное.