Вогнеборці під час ліквідації пожежі врятували людину
24 грудня, о 16:30 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку по вул. Заводська у м. Городня. На місце події через 5 хвилин прибули рятувальники 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини.
Завдяки оперативним діям вогнеборців, пожежу о 16:40 було локалізовано, а о 16:45 - ліквідовано. В ході гасіння у задимленій веранді будинку рятувальники виявили у інвалідному візку 80-річного чоловіка. Постраждалого винесли з небезпечної зони на подвір'я.
Медпрацівники надали чоловікові першу невідкладну допомогу та з діагнозом отруєння чадним газом транспортували до реанімаційного відділення районної лікарні. Лікарі його стан оцінюють, як стабільний.
Причиною пожежі, яка ледь не коштувала життя людині, послужила необережність при палінні його 49-річного сина.
У зв’язку з цим, рятувальники звертаються до громадян з проханням дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки. Будьте уважними та вкрай обережними у поводженні з вогнем. Ретельно гасіть сірники та недопалки, особливо перебуваючи напідпитку.
Останні новини Чернігівщини
Напередодні Дня молоді Уряд відзначив двох представниць Чернігівщини 14:26
Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2025 рік отримали Юлія Дзюба, членкиня Правління громадської організації «Профешенал гавермент», та Поліна Гомбалевська, президентка громадської організації «Українська асоціація студентів» – а також чинна голова Молодіжної ради при Чернігівській ОДА.
Здоров’я працівників та безпечні умови праці – у фокусі діалогу з бізнесом 13:15
Безпечне робоче середовище — це не лише вимога законодавства, а й важлива складова відповідального ведення бізнесу.
Для лікарень області надійшли ліки та спецобладнання від благодійників на майже два мільйони гривень 12:54
Наприкінці липня у Чернігівську область доставлено велику партію медикаментів, ортопедичних виробів та сучасного високотехнологічного устаткування.
У Чернігівському медичному центрі сучасної онкології встановлюють третій лінійний прискорювач 12:12
Цей апарат дасть змогу охопити ще більше пацієнтів. Лінійний прискорювач дозволяє проводити високоточну променеву терапію, що в рази збільшує шанси онкохворих на одужання.
На Чернігівщині продовжують реалізацію проєкту щодо підтримки дітей полеглих захисників та захисниць 11:45
Днями у Чернігові відбулася робоча нарада під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Івана Ващенка щодо реалізації проєкту підтримки дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Ініціатива започаткована ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти».