Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 січня, 14:48:17

У селі Іванівка Семенівського району вілкрили новий фельдшерський пункт

24.12.2015   13:09

У селі Іванівка Семенівського району відбулася знакова подія — відкриття нового фельдшерського пункту.

Попереднє приміщення не відповідало сучасним умовам: застосовувалося пічне опалення, було відсутнє водопостачання, каналізація, санвузол. Тож було прийнято рішення реконструювати колишню контору сільгосппідприємства: вона і розташована в центрі села, і має більше площу.

У серпні поточного року розпочатий капітальний ремонт.

Показовим є той факт, що кошти на ремонт та облаштування медичного закладу було виділили місцеві фермери, керівники сільгосппідприємств та приватні підприємці.

— Ми зробили для свого села найкращий медичний пункт по всьому Семенівському району. Я дуже дякую спонсорам і громаді та всім, хто долучився до цієї справи, — говорить сільський голова Михайло Казановський

Медична установа тепер має 3 робочих кабінети: дитячий, процедурний, кабінет прийому фельдшера (сімейного лікаря) є технічне приміщення і санвузол. Також були придбані нові меблі і лікарські засоби.

Останні новини Чернігівщини

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування 11:00

25 січня в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалось навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації для вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування.

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА 10:39

Станом на 1 січня 2021 р. торгівлю світлими нафтопродуктами і газом для автомобілів у Чернігівській області здійснювали суб’єкти господарювання через 167 автозаправних станцій (АЗС), включаючи 9 автозаправних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС).

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини 10:18

Протягом 2020 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) видали 21 тисячу перших документів малюків, з них близько 7 тисяч – безпосередньо у пологових будинках.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:00

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.