Вогнеборці ліквідували пожежу житлового будинку
23 грудня о 15:05 до Служби порятунку "101" у Менському районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с.Киселівка.
На місце події прибуло 2 відділення 10-ї державної пожежно-рятувальної частини у складі 2 одиниць техніки та 6 чоловік особового складу. На той момент вогнем було охоплено дах будівлі.
Завдяки оперативним діям вогнеборців пожежу о 15:45 локалізовано та о 17:45 остаточно ліквідовано.
Причиною її виникнення послужила несправність нагрівальної печі, адже 74-річний господар помешкання заздалегідь не подбав про ремонт опалювального приладу.
Через наявні тріщини жарини потрапили на спалимі речі й спричинили їх займання. В наслідок пожежі знищено покрівлю, пошкоджено стіни та перекриття по всій площі.
Останні новини Чернігівщини
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.
Шахрайство зі спадщиною: судитимуть організатора злочинної групи та двох приватних нотаріусів 18:22
Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинного угрупування та двох пособників за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч.ч. 2, 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).
Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH 18:21
Чисті руки медика – це врятовані життя. Дотримуючись цієї філософії, фахівці Чернігівської обласної дитячої лікарні пройшли інтенсивне навчання з кращих світових практик у сфері води, санітарії та гігієни (WASH).
«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень 18:17
Щоб допомогти українським підприємцям пережити зиму в умовах постійних обстрілів та аварійних відключень, Уряд запровадив спеціальну програму підтримки, яку буде реалізовувати Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Державна служба зайнятості.
У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.