Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 січня, 15:02:40

Підписано Меморандум щодо створення системи електронного урядування та електронної демократії у м. Чернігові

24.12.2015   11:15

23 грудня між Чернігівською міською радою та громадською організацією "Технології проти корупції" підписано Меморандум про співпрацю. Меморандум передбачає створення системи електронного урядування та електронної демократії у м. Чернігові.

Запровадження системи електронного урядування та електронної демократії має на меті створення умов для досягнення європейських стандартів якості послуг, відкритості та прозорості діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в рамках проекту "Електронний Чернігів".

Створення сервісів електронного урядування та електронної демократії передбачає "взаємодію з громадянами та суб'єктами господарювання шляхом надання доступу до інформаційних ресурсів, можливість отримання електронних адміністративних сервісів та послуг, звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, інших державних установ, державних і комунальних підприємств, їх участь в формуванні і реалізації регіональної політики, вирішення питань місцевого значення, посилення прозорості у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування з використанням мережі Інтернет", - йдеться у документі.

Документ підписали Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко і голова громадської організації "Технології проти корупції" Дмитро Дубілет. Меморандум набуває чинності з моменту його підписання та відповідає чинному законодавству України.

Останні новини Чернігівщини

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування 11:00

25 січня в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалось навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації для вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування.

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА 10:39

Станом на 1 січня 2021 р. торгівлю світлими нафтопродуктами і газом для автомобілів у Чернігівській області здійснювали суб’єкти господарювання через 167 автозаправних станцій (АЗС), включаючи 9 автозаправних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС).

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини 10:18

Протягом 2020 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) видали 21 тисячу перших документів малюків, з них близько 7 тисяч – безпосередньо у пологових будинках.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:00

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.