Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 лютого, 18:26:05

Підписано Меморандум щодо створення системи електронного урядування та електронної демократії у м. Чернігові

24.12.2015   11:15

23 грудня між Чернігівською міською радою та громадською організацією "Технології проти корупції" підписано Меморандум про співпрацю. Меморандум передбачає створення системи електронного урядування та електронної демократії у м. Чернігові.

Запровадження системи електронного урядування та електронної демократії має на меті створення умов для досягнення європейських стандартів якості послуг, відкритості та прозорості діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в рамках проекту "Електронний Чернігів".

Створення сервісів електронного урядування та електронної демократії передбачає "взаємодію з громадянами та суб'єктами господарювання шляхом надання доступу до інформаційних ресурсів, можливість отримання електронних адміністративних сервісів та послуг, звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, інших державних установ, державних і комунальних підприємств, їх участь в формуванні і реалізації регіональної політики, вирішення питань місцевого значення, посилення прозорості у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування з використанням мережі Інтернет", - йдеться у документі.

Документ підписали Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко і голова громадської організації "Технології проти корупції" Дмитро Дубілет. Меморандум набуває чинності з моменту його підписання та відповідає чинному законодавству України.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:19

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 20 лютого до 8:00 21 лютого 2020 року.

Вшанування Героїв Небесної Сотні на Чернігівщині: громадськість обговорила конкретні дії

Вшанування Героїв Небесної Сотні на Чернігівщині: громадськість обговорила конкретні дії 09:27

20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, за круглим столом зібрались учасники чернігівського та київського євромайданів, громадські активісти, історики та представники органів влади.

Прем’єр-міністр України перевірив застосування на практиці електронного обліку деревини

Прем’єр-міністр України перевірив застосування на практиці електронного обліку деревини 09:14

20 лютого під час робочої поїздки на Чернігівщину Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою облради Ігорем Вдовенко перевірили, як лісова промисловість на практиці застосовує електронний облік деревини.

Зовнішня торгівля послугами в області у 2019 році.  ДОВІДКА

Зовнішня торгівля послугами в області у 2019 році. ДОВІДКА 09:00

У 2019 р. підприємства Чернігівщини здійснювали зовнішню торгівлю послугами із партнерами із 79 країн світу.

У службі зайнятості найбільша база можливостей і одна з них - започаткування власної справи

У службі зайнятості найбільша база можливостей і одна з них - започаткування власної справи 08:46

Власна перукарня у Світлани Шамрило з Бахмаччини з’явилась завдяки службі зайнятості. Сьогодні вона - успішна підприємниця, а ще не так давно була безробітною.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини