У порушників митного законодавства конфісковано товарів на суму понад 10 мільйонів гривень
Співробітниками Чернігівської митниці ДФС протягом січня-листопада припинено 550 фактів порушень митних правил. Про це повідомив начальник митниці Олександр Шавлак.
Вартість вилучених предметів правопорушень перевищила 40,1 млн. грн.
Серед затриманих предметів переважають: промислові товари, сировина й матеріали (понад 36 млн. грн.), транспортні засоби (3,6 млн. грн.), продовольчі товари та сільгосппродукція (56 тис. грн.) та валютні цінності (43 тис. грн.).
За результатами розгляду судами справ про порушення митних правил: конфісковано предметів на суму 10,3 млн. грн., накладено штрафів на суму 10,2 млн. грн., стягнуто 369 тис. грн. штрафів.
Безпосередньо митницею розглянуто 162 адмінсправи, накладено на порушників штрафів на суму 1,4 млн. грн. та стягнуто в дохід держави 916 тис. грн.
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.