Фахівці ДСНС піклуються про безпеку громадян під час відзначення Новорічних та Різдвяних свят
Незабаром Новорічні та Різдвяні свята. Переважна більшість святкових заходів будуть проводитись в закладах освіти та культури, які відносяться до об’єктів з масовим перебуванням людей, тож саме ці заклади потребують особливої уваги та контролю з боку рятувальників. Співробітниками Управління ДСНС у Чернігівській області проводяться відповідні перевірки зазначених об’єктів.
Особлива увага звертається на стан утримання електрогосподарства, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, справність систем пожежної автоматики і пожежогасіння, шляхів евакуації та забезпеченість первинними засобами пожежогасіння.
Під час перевірок проводяться протипожежні інструктажі з керівниками об’єктів та обслуговуючим персоналом, вручаються пам’ятки з питань безпеки життєдіяльності, доводяться основні заходи безпеки, а саме: - для зручності та безпеки встановлювати ялинку необхідно на надійну стійку основу, щоб вона не заважала евакуації людей у випадку виникнення пожежі;
- для ілюмінації використовувати тільки гірлянди заводського виготовлення, заздалегідь перевіривши їх справність;
- у громадських місцях біля ялинки повинні знаходитись сертифіковані вогнегасники, а з приміщення, де буде проводитись святкова програма, повинно бути не менше двох евакуаційних виходів;
- щоб запобігти перевантаженню електромережі, не під'єднуйте до одної розетки одразу кілька електроприладів.
Крім того, фахівцями ДСНС проводяться профілактично-роз’яснювальні заходи у навчальних закладах області. До дітей доводяться основні правила пожежної безпеки, поведінки у різних життєвих ситуаціях, а також про небезпеку використання піротехнічних виробів.
Такі заходи будуть продовжуватись і надалі, а рятувальники Чернігівщини сподіваються, що свята будуть безпечними і принесуть нашим громадянам тільки позитивні емоції та незабутні враження!
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.
Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31
Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.
15 січня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.