Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 04:41:35

Бійці 13 окремого мотопіхотного батальйону подякували волонтерам за надану допомогу

23.12.2015   13:03Агенцiя

Нині особовий склад 13 окремого мотопіхотного батальйону виконує бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції.

Для бійців це вже не перша поїздка в АТО. Варто згадати, що підчас першої ротації, впродовж півроку військовослужбовці батальйону виконували бойові завдання на сході України.
Понад три місяці знаходилися в бойовому контакті з незаконними збройними формуваннями в одній з найгарячіших точок АТО поблизу населених пунктів Станиця Луганська та Щастя, що на Луганщині. В період другої ротації бійці 13 батальйону героїчно воювали з окупантами та незаконними бандформуваннями під Дебальцево та Вуглегірськом.

В зоні проведення АТО а також в ході відновлення боєздатності батальйону у базових таборах та місцях постійної дислокації, волонтери, небайдужі підприємці з Чернігівщини та інших регіонів України активно долучалися до ремонту автомобільної та військової техніки. Зокрема, представники  волонтерської організації «Територія життя» доставили 13 батальйону в зону проведення АТО майже 20 кубометрів лісоматеріалів для обладнання бойових позицій та бліндажів. Фахівці цієї організації відремонтували та повернули до «строю» три бойові розвідувально-дозорні машини.

Також вони придбали та передали на «озброєння» батальйону два реанімаційні автомобілі на базі «Ford Transit» для евакуації поранених і надання швидкої медичної допомоги та джип «Hyundai Galloper». 

А чернігівець Віктор Горелик придбав для вояків - лазню на колесах. Вона використовується, як за прямим призначенням, так і для сушіння одягу. Микола Кампанієць в свою чергу передав в підрозділ вантажівку ЗІЛ 130.

Вся ця техніка, за допомогою волонтерів Чернігівщини та небайдужих земляків обладнувалася та оснащувалася усім необхідним для виконання завдань в зоні проведення антитерористичної операції та відправлялася на Схід України нашим воїнам-землякам.

Варто згадати і про підприємця-волонтера з Харківщини Максима Ржевського, якій безпосередньо в зоні проведення АТО, в польових умовах здійснював складні ремонти двигунів бойових машин та автомобільної техніки.

За словами командування 13 батальйону надана волонтерами техніка і зараз активно використовується на Сході нашої країни. Від імені військовослужбовців частини, наказом командира батальйону, за особистий внесок в забезпеченні технікою та матеріалами для виконання бойових завдань в зоні проведення АТО, проявлений патріотизм, активну громадянську позицію та з нагоди Дня Сухопутних військ Збройних Сил України вищевказаних волонтерів та інших активістів відзначено подяками.

Із зони проведення АТО, ці подяки було передано на Чернігівщину. Приємну місію нагородження волонтерів виконав учасник АТО, ветеран Збройних Сил України та 13 окремого мотопіхотного батальйону, голова Чернігівської обласної організації товариства сприяння оборони України підполковник запасу Ігор Бизган.

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини