Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 квітня, 06:18:02

Прокуратура не допустить порушення інтересів держави у сфері земельних правовідносин

21.12.2015   07:25

Завдяки прокуратурі в Семенівському районі виявлено факт нераціонального використання земельної ділянки сільськогосподарського призначення.

Як встановлено, розпорядженням райдержадміністрації суб’єкту господарювання ще у 2009 році передано в оренду понад 20 га ріллі строком на 15 років.

Проте до цього часу договір оренди не укладено, земельна ділянка не використовувалася. Внаслідок таких дій до державного бюджету не надходила орендна плата, а також погіршувалася якість та природна характеристика земельної ділянки.

На усунення вказаних порушень прокурором подано позов до Чернігівського окружного адміністративного суду про скасування розпорядження райдержадміністрації та повернення ділянки розпоряднику земель.

Проте, незважаючи, що в задоволенні вказаного позову судом першої інстанції відмовлено, прокурор, відстоюючи власну правову позицію, звернувся з апеляційною скаргою до Київського апеляційного адміністративного суду.

Судом апеляційної інстанції визнано обґрунтованими позовні вимоги прокурора та ухвалено рішення про їх задоволення.

Останні новини Чернігівщини

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня 12:36

Для нашого регіону характерна велика кількість рослинної їжі. Українська кухня — це варіння, тушкування, запікання, смаження, пряження.

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска 12:19

За два тижні Великдень. А отже, варто продумувати страви, які будете готувати. Пропонуємо рецепт сирної паски, що традиційно готується на свято Великодня.

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 11:50

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 2021 року

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць 10:14

Цей День встановлений в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.