Святий Миколай завітав до малюків Будинку дитини при Чернігівській виправній колонії (№ 44)
В Будинку дитини при Чернігівській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області (№ 44) відбувся дитячий ранок «Подарунки Миколая».
Розважальна театралізована програма для дітей була присвячена Дню Святого Миколая.
Святковий захід зібрав чимало гостей. Усі приїхали із святковим настроєм та подарунками, щоб привітати малечу і порадіти їхнім успіхам. Діти підготувались до свята з усією відповідальністю: одягли святкове вбрання та раділи гостям.
Малюки святкували свято разом зі своїми засудженими мамами, лісовими звірятками та іншими казковими героями. Пісні, хороводи та забави поєднали учасників свята в єдиний дружній колектив, де панували дитячий сміх та радість.
Для гостей свята та пенітенціаріїв це була нагода не тільки зробити подарунки, але й приділити малюкам увагу та поділися краплиною тепла і турботи. Новорічні свята – це казковий час, і завжди приємно долучитися до здійснення мрій тих, хто найбільше потребує підтримки та допомоги.
Останні новини Чернігівщини
Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47
За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40
Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.
Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18
13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.
Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34
Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.
Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11
Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.