Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 00:48:16

Перебування голови ОДА на північному сході Чернігівщини: медицина, освіта, виробництво

18.12.2015   18:06

16 грудня, голова Чернігівської облдержадміністрації, на запрошення нардепа-мажоритарника від 207-го виборчого округу Анатолія Євлахова, відвідав декілька об’єктів на північному сході області. Спільно вони оцінювали стан справ на місцях, спілкувалися з жителями й управлінцями, вибудовували плани розвитку.

Корюківська ЦРЛ не може бути посередньою лікарнею – вона має бути «brilliant», тобто найкраща

Прибувши до Корюківки, голова ОДА Валерій Куліч першочергово попрямував до місцевої лікарні. Вона є своєрідним опорним пунктом надання медичної допомоги жителям декількох районів, тому її стан і повнота забезпечення вкрай важливі для десятків тисяч людей.

Проводячи ознайомчий огляд лікарні, головний лікар ЦРЛ Сергій Пивовар звернув увагу на те, що лікарня має хороший фаховий колектив і завдяки державній підтримці та соціальному партнерству з одним із найбільших підприємств області – Публічним акціонерним товариством «Слов’янські шпалери – КФТП» – більш-менш забезпечена, приміщення посильно ремонтуються і підтримуються в нормальному стані. Проте лікарня відчуває гостру потребу в забезпеченні діагностичним обладнанням і потребує значних капіталовкладень у реконструкцію проблемних ділянок споруди. «Зараз ми готуємо 5 проектів ремонту приміщень і маємо сподівання, що за підтримки обласної та державної влади почнемо їх реалізацію вже наступного року», – сказав головлікар. У свою чергу голова облдержадміністрації Валерій Куліч акцентував увагу на ініціативності управлінців району та конкретних закладів: «При пошуку коштів на реалізацію інфраструктурних проектів надвагоме значення має якість проектів. Тому, якщо на місцях цю роботу буде проведено якісно та оперативно, спільно ми зможемо зрушити справу з місця».

Нардеп-мажоритарник від 207 округу Анатолій Євлахов, який до обрання народним депутатом восени 2014-го працював заступником директора департаменту ПАТ «Слов’янські шпалери – КФТП», у свою чергу підтримав думку голови ОДА і запевнив, що підприємство-партнер не припинятиме допомоги, а він особисто лобіюватиме питання підтримки лікарні на рівні Верховної Ради України. «Ця лікарня не може бути посередньою – вона надто важлива для забезпечення якості життя жителів району і всієї округи. Тому наша задача – зробити її «brilliant», тобто дійсно найкращою», – переконаний нардеп Анатолій Євлахов.

Останні новини Чернігівщини

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки 16:45

Прилуцькою окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатого за фактом розбійного нападу на ювелірний магазин, розташованого у м. Прилуки, яке мало місце 18 січня 2022 року.

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня 13:54

Кабмін ухвалив постанову, яка розширює дію програми єПідтримка на лікарські засоби. Так, з 24 січня українці, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.

Про стан проїзду на 19 січня

Про стан проїзду на 19 січня 13:36

Минулої доби на Чернігівщині спостерігались складні погодні умови - мороз, сніг, ожеледиця, місцями через боковий вітер з полів утворювались перемети та була обмежена видимість.

На Чернігівщині середній розмір допомоги по вагітності та пологах склав 34,1 тис. грн

На Чернігівщині середній розмір допомоги по вагітності та пологах склав 34,1 тис. грн 12:26

2 187 працюючих жінок (застрахованих осіб) Чернігівщини знаходились у декретній відпустці упродовж 2021 року.

 Замах на викрадення дитини - до 3 років за гратами засуджено чоловіка

Замах на викрадення дитини - до 3 років за гратами засуджено чоловіка 12:00

Ювенальний прокурор Офісу Генерального прокурора відстояв у Верховному Суді позицію щодо призначення покарання чоловіку, який намагався викрасти 8-річну дівчинку (ч.3 ст. 15, ч. 2 ст.146 КК України).