Для дітей соціально-незахищених категорій влаштували справжнє свято
18 грудня, з нагоди Дня Святого Миколая, в Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва відбулися святкові заходи, учасниками яких стали діти соціально-незахищених категорій населення, діти учасників АТО і переселенців з окупованих російсько-терористичними військами територій південного сходу України.
Привітати зі святом малечу подарунками та теплими побажаннями прийшли заступник голови обласної ради Арсен Дідур та перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич.
Вітаючи хлопчиків і дівчаток зі святом, що наближається, Арсен Дідур побажав їм міцного здоров'я і завжди бути добрими, чуйним і слухняними дітками. «Зростайте щасливими – дорослим на радість, а Україні – на славу! Нехай благословення Святого Миколая завжди супроводжує вас і допомагає в усьому!», – сказав керівник.
Маленькі гості обласного палацу дітей та юнацтва отримали подарунки та незабутні враження від театралізованого концерту. Також було презентовано кінофільм про Святого Миколая.
Фоторепортаж Віктора Кошмала
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.




















