Патрульні затримали двох хуліганів з пістолетом і гранатою
Завдяки рішучим професійним діям посилений патруль Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області затримав озброєних пістолетом і гранатою хуліганів, які напали на двох 18-річних юнаків.
Для стабілізації оперативної обстановки, забезпечення охорони публічного порядку, безпеки, прав та свобод громадян Прилуцьким відділом поліції ГУНП в Чернігівській області проводиться комплексне оперативно-профілактичне відпрацювання Прилук та Прилуцького району, а також включених до Прилуцького відділу території обслуговування відділень.
На території обслуговування діють посилені наряди. 16 грудня в Прилуках двоє чоловіків без видимих причин напали на двох 18-річних хлопців, погрожуючи розправою. При цьому один із зловмисників дістав з кишені пістолет та вистрілив у повітря.
Юнаки втекли від правопорушників та звернулися по допомогу до патрульних. Правоохоронці негайно приступили до пошуку і затримання нападників. Через деякий час поліцейські помітили біля однієї з багатоповерхівок двох чоловіків, схожих за описом на правопорушників.
Під час спілкування з поліцейськими чоловіки поводили себе досить знервовано, а потім раптом побігли, по дорозі викинувши щось з кишені. Утікачів правоохоронці затримали. Річчю, якої намагалися позбутися утікачі, виявився пістолет Стечкіна з двома набоями в магазині. Після цього на місце події одразу прибула слідчо-оперативна група.
Затримані прилучани 23 і 25 років раніше конфліктів із законом не мали. Правоохоронці провели огляд помешкання правопорушників. Вдома в одного з парубків був виявлений та вилучений корпус ручної гранати Ф-1, запал до неї та 6 набоїв калібру 9мм. Зброя і боєприпаси направлені на експертизу.
Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень) - караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Триває досудове розслідування.
Всім громадянам, які незаконно володіють зброєю, боєприпасами чи вибуховими речовинами, поліція радить для уникнення кримінальної відповідальності добровільно здати їх у поліцію, адже закон передбачає звільнення від відповідальності тих осіб, що добровільно здали зброю, вибухівку чи боєприпаси.
Останні новини Чернігівщини
Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46
Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24
У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.
Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58
Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.
Японія передасть 66 одиниць технічного обладнання для прифронтових регіонів 09:58
У межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) до України буде поставлене технічне обладнання для прифронтових регіонів.