Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 00:24:49

Техніка зв’язківців до зими готова

21.10.2011   15:38

Oбслуговування пройшли 68 автомобілі, 13 БТРів та 26 причепів, які знаходиться на озброєнні полку. Кожна одиниця пройшла через пункт технічного обслуговування та ремонту

Сьогодні в 30-му окремому лінійно-вузловому полку зв'язку, що у Чернігові, було пройшли стройові огляди на техніці. Вони були проведені за результатами сезонного технічного обслуговування, яке нещодавно завершилось, автомобільної і бронетанкової техніки та засобів зв'язку. До виконання цієї роботи залучалось 100 відсотків особового складу частини. Загалом обслуговування пройшли 68 автомобілі, 13 БТРів та 26 причепів, які знаходиться на озброєнні полку. Кожна одиниця пройшла через пункт технічного обслуговування та ремонту, на якому були розгорнуті робочі пости (кожен за своєю спеціалізацією) щодо обслуговування засобів рухомості зв'язку та техніки полку.

- Найбільше уваги під час сезонного технічного обслуговування, - розповідає заступник командира полку з озброєння - начальник технічної частини підполковник Анатолій Гриценко, - ми приділяли змазуванню деталей, доведенню до нормального рівня мастил, перевірці та відновленню електрообладнання, заміні фільтруючих елементів системи живлення та гумовотехнічних виробів, заправці систем охолодження низько замерзаючими рідинами тощо. Головне щоб техніка була повністю  готова до експлуатації в осінньо-зимовий період.

  Варто зазначити, що попри кризу та недофінансування командування Сухопутних військ ЗС України повністю забезпечило полк паливно-мастильними матеріалами, тому в цьому питанні проблем не виникало.

  Обслуговування техніки проводилось силами спеціалізованих бригад, які були створені в кожному підрозділі. Це зумовлено тим, що на сьогодні в частині залишаються вакантними багато посад водіїв.

  Але як би не було, є у автомобіля свій «рідний» водій, чи ні, обслуговувати його потрібно. Саме тому і були створені спецбригади.

  З особовим складом бригад в період підготовки до переведення озброєння та військової техніки (ОВТ) на осінньо-зимовий період експлуатації офіцерами, прапорщиками та командирами екіпажів були проведені заняття щодо правильного виконання робіт та дотримання заходів техніки безпеки.

  Після завершення сезонного технічного обслуговування результати робіт на кожному зразку були прискіпливо перевірені комісією частини.

  А за результатами стройового огляду кращими в полку визнані спеціалізовані бригади підрозділів лінійно-кабельного батальйону та польового вузла зв'язку.
 

Останні новини Чернігівщини

РФ

РФ "анонсувала" нові удари по Бахмуту, Чернігову та інших містах: куди може "прилетіти" 21:59

Міноборони країни-агресора заявляє, що на території лікарень в українських містах нібито розміщені "вогневі позиції".

Новгород-Сіверські поліцейські виявили схрон з боєприпасами

Новгород-Сіверські поліцейські виявили схрон з боєприпасами 21:43

Поліцейські Новгород-Сіверського району із залученням кінологічної служби та вибухотехніків виявили в лісі схрон військових рф.

Куратор проекту «Спортсмени для України»: «Хочемо допомогти зруйнованому Чернігівському біатлонному центру»

Куратор проекту «Спортсмени для України»: «Хочемо допомогти зруйнованому Чернігівському біатлонному центру» 21:33

Куратор проекту «Спортсмени для України» Маркус Кехт розповів про допомогу біатлонному центру в Чернігові.

Білоруських партизанів з Гомельської області можуть розстріляти

Білоруських партизанів з Гомельської області можуть розстріляти 21:25

Для направлення до суду передано кримінальну справу стосовно трьох «рейкових партизанів» зі Світлогорська (Гомельська область, Білорусь).

750 гарячих обідів щодня: у Чернігові ресторатори годують людей, у яких зруйноване житло

750 гарячих обідів щодня: у Чернігові ресторатори годують людей, у яких зруйноване житло 21:11

750 порцій гарячих обідів щодня. У Чернігові ресторатори годують людей, які втратили своє житло або воно постраждало після обстрілів російськими військами.