Техніка зв’язківців до зими готова
Oбслуговування пройшли 68 автомобілі, 13 БТРів та 26 причепів, які знаходиться на озброєнні полку. Кожна одиниця пройшла через пункт технічного обслуговування та ремонту
Сьогодні в 30-му окремому лінійно-вузловому полку зв'язку, що у Чернігові, було пройшли стройові огляди на техніці. Вони були проведені за результатами сезонного технічного обслуговування, яке нещодавно завершилось, автомобільної і бронетанкової техніки та засобів зв'язку. До виконання цієї роботи залучалось 100 відсотків особового складу частини. Загалом обслуговування пройшли 68 автомобілі, 13 БТРів та 26 причепів, які знаходиться на озброєнні полку. Кожна одиниця пройшла через пункт технічного обслуговування та ремонту, на якому були розгорнуті робочі пости (кожен за своєю спеціалізацією) щодо обслуговування засобів рухомості зв'язку та техніки полку.
- Найбільше уваги під час сезонного технічного обслуговування, - розповідає заступник командира полку з озброєння - начальник технічної частини підполковник Анатолій Гриценко, - ми приділяли змазуванню деталей, доведенню до нормального рівня мастил, перевірці та відновленню електрообладнання, заміні фільтруючих елементів системи живлення та гумовотехнічних виробів, заправці систем охолодження низько замерзаючими рідинами тощо. Головне щоб техніка була повністю готова до експлуатації в осінньо-зимовий період.
Варто зазначити, що попри кризу та недофінансування командування Сухопутних військ ЗС України повністю забезпечило полк паливно-мастильними матеріалами, тому в цьому питанні проблем не виникало.
Обслуговування техніки проводилось силами спеціалізованих бригад, які були створені в кожному підрозділі. Це зумовлено тим, що на сьогодні в частині залишаються вакантними багато посад водіїв.
Але як би не було, є у автомобіля свій «рідний» водій, чи ні, обслуговувати його потрібно. Саме тому і були створені спецбригади.
З особовим складом бригад в період підготовки до переведення озброєння та військової техніки (ОВТ) на осінньо-зимовий період експлуатації офіцерами, прапорщиками та командирами екіпажів були проведені заняття щодо правильного виконання робіт та дотримання заходів техніки безпеки.
Після завершення сезонного технічного обслуговування результати робіт на кожному зразку були прискіпливо перевірені комісією частини.
А за результатами стройового огляду кращими в полку визнані спеціалізовані бригади підрозділів лінійно-кабельного батальйону та польового вузла зв'язку.
Останні новини Чернігівщини
Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45
За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).
На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44
Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59
До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.
19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58
День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression