Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 22:59:40

Чернігів стане першим містом в Україні, де розпочнуть комплексну боротьбу з каштановою міллю

26.03.2012   09:48

Чернігів стане першим містом в Україні, де проведуть комплексну планову боротьбу проти каштановї молі.

Власне підготовка до рятування кінського каштану в обласному центрі розпочалась ще восени минулого року. По-перше, проведена інвентаризація зелених насаджень, які контролюють “зеленбудівці”. По-друге, комунальники утилізували опале листя, на якому оселились лялечки шкідника. Далі - справа науки та нових технологій. Каштанова міль охопила вже фактично всю Європу, розповідають фахівці. Швидкість її просування - 100кілометрів на рік.

З українських міст найбільше потерпає Київ, розповідає Володимир Червоний. Але спробувати винищити шкідника вирішили спочатку в Чернігові. У нас в місті більше 3-ох тисяч каштанів. Тільки на Валу їх півтисячі. Технології, якими боротимуться з міллю – це мікс відомих старих методів і абсолютно нових розробок.

Але головне - здоров’ю чернігівців боротьба з каштановою міллю не загрожує, запевняють фахівці. План боротьби з міллю будуть погоджувати ще з управлінням ЖКГ, бо воно є основним замовником робіт.

Скільки знадобиться коштів, фахівці ще тільки почали рахувати. Кажуть, одне дерево обійдеться в середньому у 200-250 гривень. Це не враховуючи інших супутніх робіт, які теж вимагають фінансування. Але в `Зеленбуді` пообіцяли , процес фінансування та витрат зробити максимально прозорим.

http://www.newch.tv/profile_news.php?itemid=23165

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини